Zasady i warunki

Kiedy wypełniasz ten formularz, poświadcz, że:

* Masz więcej niż 18 lat.

* Zostałeś niedawno przebadany i oceniony przez lekarza uprawnionego do udzielania konsultacji i interwencji medycznych.

* Użyłeś ten lek z powodzeniem, składasz ten wniosek pod nadzorem lekarza, lek został rekomendowany po badaniu lekarskim, że stosowanie tego leku nie jest szkodliwe dla Twoich potrzeb i leczenia.

* Prosisz o ten lek przepisany wyłącznie do użytku osobistego, a nie dystrybuowany lub sprzedawany osobom trzecim.

* Niniejszym prosisz o ten lek przepisany przez lekarza, a nie jako substytut zamówienia przepisu autoryzowanego przez tę wirtualną aptekę.

* Prosisz o przepis na ten lek do leczenia niezbędnych zapasów, a nie w celu przechowywania go w większych ilościach niż potrzebujesz.

* Natychmiast skontaktujesz się z miejscowym lekarzem w celu uzyskania niezbędnej interwencji medycznej, jeśli powikłania lub wątpliwości powodują jakikolwiek związek ze stosowaniem zlecenia leczenia.

* Jest to dozwolone przez prawo, aby użyć karty kredytowej, która zostanie użyta, jeśli Twoja prośba zostanie zatwierdzona i przetworzona.

* Odpowiedziałeś i odpowiesz na wszystkie pytania zgodnie z prawdą, dla własnego bezpieczeństwa, tak jak w gabinetach lekarskich i pod opieką lokalnego lekarza.

* Zdajesz sobie sprawę, że wszelkie leki, w tym leki dostępne bez recepty, niosą ze sobą zarówno ryzyko, jak i korzyści. Poinformowany o możliwych skutkach, wyrażam zgodę na warunki.

* Oświadczam, że wiem, że zamówienie na moje nazwisko zostanie dostarczone przez Pharmacepticals Inc.

* Jest to dozwolone przez prawo w Twojej okolicy na otrzymywanie żądanych leków i odpowiadam za autoryzację urzędu i za wszelkie dodatkowe podatki, które mogą powstać.

* Oświadczasz, że zgadzasz się z terminem dostawy do 10 dni.

* Oczywiście, że chcesz otrzymywać comiesięczne newslettery i wszelkie specjalne propozycje w tym zakresie.

Przede wszystkim cenimy naszych klientów. Twoja prywatność i bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne i nie zostaną naruszone. Nasza firma i ta strona twierdzą, że ich informacje są bezpieczne i podjęły kroki, aby to zapewnić.
Wszelkie informacje dostarczone przez naszych klientów nigdy nie będą udostępniane, sprzedawane ani ujawniane osobom trzecim.

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.