Modafinil apteka online
4.73 / 99

Modafinil apteka online

4.73 / 99

Czy zawsze jesteś zmęczony? Brak energii i pośpiech w pracy? Zbliża się sesja i trzeba poznać program roku? Nie panikuj: jest dla Ciebie skuteczny psychostymulant o nazwie Modafinil.


Pomoże Ci skoncentrować się na najważniejszych zadaniach, pozwalając na przetwarzanie dużych ilości informacji, poprawi pamięć, zwiększy efektywność, uodporni na czynniki stresowe, a przede wszystkim uchroni przed zasypianiem podczas wykonywania niezbędnych czynności.
180.65zł 189.68zł

Modafinil - Twoja energia na cały dzień


Czy już chcesz dostać w swoje ręce to magiczne lekarstwo? Jeśli znasz działanie Modafinilu, wystarczy złożyć zamówienie online na naszej stronie i cieszyć się błyskawicznie uwolnioną energią.

Jeśli natomiast jest to dla Ciebie lek nieodkryty, to przed zakupem polecamy Ci zapoznanie się z naszym materiałem, z którego dowiesz się jak Modafinil działa na organizm człowieka, jakie są wskazania i przeciwwskazania do jego stosowania, możliwe skutki uboczne, a także gdzie w Polsce możesz kupić ten lek i dlaczego najlepsza cena jest w naszej aptece.

Cena Modafinilu


Umówmy się, wszyscy kochamy prezenty i bonusy. Dla naszych klientów opracowaliśmy system rabatów lojalnościowych i motywacyjnych. Oprócz niewiarygodnie korzystnej ceny w naszej aptece internetowej, przy zakupie Modafinilu będą Państwo zadowoleni z dodatkowych bonusów. Jeśli zamówisz opakowanie 10 kapsułek 200 mg, koszt jednej tabletki wyniesie 4,1 EUR, w przeciwieństwie do zwykłego 4,3 EUR. Jeśli zamówisz opakowanie 360 tabletek, koszt jednej tabletki wyniesie tylko 1,63 EUR, a 20 dodatkowych tabletek otrzymasz w prezencie.

Kochamy naszych klientów i zawsze jesteśmy gotowi dostarczyć Ci tylko wysokiej jakości produkty od oficjalnych producentów w najlepszych cenach.

Czy mogę kupić Modafinil bez recepty?


Tak, możesz kupić Modafinil bez recepty z naszej apteki internetowej, jednak każda inna apteka może wymagać od Ciebie recepty, aby dokonać zakupu.


Zalety kupowania leków w aptece internetowej


To dobry moment, aby zrozumieć, dlaczego cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom tylko najlepsze ceny. Odpowiedź jest prosta: nie musimy ponosić dodatkowych kosztów, które ponoszą wszystkie apteki ogólnodostępne. Drogi wynajem powierzchni aptecznej, koszt pięknych witryn, pensje farmaceutów i dodatkowego personelu, rachunki za media i dodatkowe podatki - zawsze pojawiają się na rachunku klienta, bo apteki wstawiają dodatkową marżę, tworząc koszt dla końcowego konsumenta. Możemy z łatwością dostarczyć Państwa leki bezpośrednio z naszego magazynu, a nasi specjalnie przeszkoleni menedżerowie chętnie udzielą Państwu wszelkich niezbędnych porad.

W tym przypadku, aby złożyć zamówienie na naszej stronie, nie musisz nawet wstawać z ulubionego fotela czy zrywać się z pracy, biegając od apteki do apteki w poszukiwaniu odpowiedniego leku. Wystarczy, że wypełnisz formularz zamówienia online, a nasi menedżerowie wyślą Ci potrzebne leki tak szybko, jak to możliwe, określając wszystkie szczegóły zamówienia i zachowując Twoją anonimowość.

Czym jest Modafinil i jakie są jego zalety?


Modafinil jest skutecznym lekiem, który pomaga zwiększyć aktywność mózgu i zachować przytomność w najbardziej niefortunnych momentach. Z jego pomocą można łatwo znaleźć swój cel i poprawić wyniki.

Modafinil to Twój wierny pomocnik w walce z przewlekłym zmęczeniem i zaburzeniami pamięci. To Twój partner podczas egzaminów i skomplikowanych projektów.

Jest to najlepszy przyjaciel sportowca podczas przygotowań do różnych zawodów sportowych, a także do osiągnięcia osobistych wyników, ponieważ jego efekty obejmują nie tylko znaczny wzrost wytrzymałości fizycznej, ale także zmniejszenie apetytu, co jest aktywnie wykorzystywane przez kulturystów w celu stworzenia idealnego ciała.

W Stanach Zjednoczonych jego stosowanie jest rozpowszechnione wśród osób, których praca wymaga koncentracji podczas długich godzin i jest związana z pracą zmianową, takich jak inspektorzy ruchu na lotniskach, piloci, dyrektorzy przedsiębiorstw, lekarze pracujący na długich zmianach, ratownicy, funkcjonariusze policji i wojska oraz celebryci podczas aktywnej działalności turystycznej.

Warto zaznaczyć, że lek ten, podobnie jak wiele leków o podobnym mechanizmie działania, nie ma właściwości uzależniających, a co za tym idzie, nawet długotrwałe stosowanie nie spowoduje istotnych działań niepożądanych.


Jaki jest mechanizm działania leku Modafinil?


Po dostaniu się do organizmu, lek działa na określone obszary medulla oblongata, powodując pobudzenie ważnych funkcji w organizmie człowieka. Poprawia się funkcjonowanie układu oddechowego, przyspiesza krążenie krwi i zwiększa się szybkość reakcji psychicznych, dzięki czemu człowiek może być w zgodzie ze sobą, czuć się czujny i z łatwością i pewnością siebie wykonywać powierzone mu funkcje i zadania.

Uważa się, że wszystkie te efekty są związane ze zdolnością Modafinilu do zmiany poziomu niektórych neuroprzekaźników mózgowych, takich jak histamina, dopamina, serotonina i kwas gamma-aminomasłowy. Należy jednak podkreślić, że dokładny mechanizm działania modafinilu na mózg wciąż nie jest do końca jasny.

Jakie są wskazania do przyjęcia modafinilu?


Modafinil zaczął być aktywnie stosowany w latach 70. i 80. Początkowo lek był stosowany w leczeniu narkolepsji (dość rzadkiego przewlekłego zaburzenia mózgu, w którym osoba nagle zasypia o nieodpowiednich porach) i zespołu bezdechu (powszechnego stanu związanego z nagłym zmniejszeniem lub całkowitym zaprzestaniem oddychania podczas snu). Później stosowano ją w leczeniu zaburzeń związanych z deficytami pamięci i uwagi, chorobą Alzheimera i depresją.

Obecnie zakres jego działania jest dość szeroki, zaczął być również stosowany przez osoby zdrowe jako środek pobudzający o różnym charakterze, a oprócz wskazań wymienionych powyżej można wyróżnić m.in.

 • zespół przewlekłego zmęczenia
 • permanentna senność w ciągu dnia;
 • nadpobudliwość;
 • wolniejsze reakcje i szybkość postrzegania;
 • osłabiona pamięć;
 • zmniejszenie zdolności koncentracji umysłowej;
 • zaburzenia dwubiegunowe.

Przed zastosowaniem tego leku należy skonsultować się z lekarzem.


Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania produktu?


Jak wszystkie leki, Modafinil ma kilka przeciwwskazań:

 • Indywidualna nadwrażliwość na modafinil lub którąkolwiek z substancji pomocniczych;
 • Ciąża;
 • Okres laktacji;
 • Ciężkie reakcje alergiczne.

W przypadku jednoczesnego stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych należy pamiętać, że modafinil zmniejsza ich skuteczność i należy stosować alternatywne metody antykoncepcji.

Osoby cierpiące na choroby wątroby lub ciężkie choroby układu krążenia nigdy nie powinny przyjmować leku Modafinil bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.


Jakie działania niepożądane może powodować Modafinil


Niektórzy pacjenci wymieniają następujące działania niepożądane podczas stosowania leku Modafinil: częste bóle głowy, bezsenność, nudności, biegunka, zaburzenia dyspeptyczne, pokrzywka, łuszczenie się skóry, świąd, ból pleców.

W takich przypadkach należy przerwać stosowanie produktu i zasięgnąć porady lekarza.

W niektórych przypadkach obserwowano również poważniejsze reakcje:

 • ciężkie alergie obejmujące wątrobę lub komórki krwi;
 • obrzęk twarzy, warg, nóg, gardła; obrzęk Quincke'a;
 • Zespół Stevensa-Jonesa (ciężkie skórne reakcje nadwrażliwości w odpowiedzi na leki),
 • rumień wielopostaciowy (stan zapalny skóry charakteryzujący się uniesionymi, czerwonymi plamami skóry, które często wyglądają jak tarcze i są zwykle symetrycznie rozmieszczone na ciele, a czasami wpływają na błony śluzowe);
 • Zespół Lyella (najcięższa odmiana alergicznego zapalenia skóry);
 • Zespół DRESS (rzadki i ciężki zespół nadwrażliwości, potencjalnie zagrażające życiu niepożądane działanie leku);
 • niepokój i niepokój;
 • gorączka;
 • duszności;
 • zażółcenie skóry i twardówki;
 • ciemnienie moczu
 • ogólne wyczerpanie.

W przypadku wystąpienia którejkolwiek z tych reakcji należy natychmiast przerwać przyjmowanie leku i zasięgnąć porady lekarza.


Alkohol może być przyjmowany jednocześnie z Modafinilem


Nie należy stosować tego połączenia, ponieważ działanie alkoholu jest wprost przeciwne do działania modafinilu - spowalnia reakcje i funkcje poznawcze.

Modafinil i sportowcy


Sportowcy, zwłaszcza ci uprawiający gimnastykę lub boks, są zainteresowani jego zdolnością do zwiększenia koncentracji i koncentracji uwagi, poprawy pamięci i wytrzymałości. Dzięki niej szybciej i skuteczniej opanowują techniki, rozwijają elementy taktyczne i skuteczniej przygotowują się do zawodów.

Jednak uwaga: używanie produktu jest surowo zabronione podczas zawodów. Jeśli zamierzasz poddać się kontroli antydopingowej, nie wybieraj Modafinilu, aby poprawić swoje wyniki, ponieważ lek ten jest zakazany przez Światową Agencję Antydopingową.

Modafinil i studenci


Modafinil jest znany jako silny środek pobudzający intelekt, który pomaga uczniom poprawić koncentrację, zapamiętać i przetworzyć duże ilości informacji, które mogą być przydatne podczas poważnych badań, czasu matury lub egzaminu.


Skład i postać leku


Lek jest dostępny w postaci tabletek; każda tabletka zawiera określoną dawkę (100 mg lub 200 mg) substancji czynnej, a także szereg substancji pomocniczych.

Liczba tabletek zawartych w opakowaniu, ich konfiguracja, kolor i kształt mogą się różnić w zależności od firmy produkującej lek.


Dawkowanie i podawanie leku Modafinil


Lek dostępny jest w postaci tabletek, z których każda zawiera określoną dawkę (100 mg lub 200 mg) substancji czynnej oraz szereg substancji pomocniczych:

Liczba tabletek zawartych w opakowaniu, ich konfiguracja, kolor i kształt mogą się różnić w zależności od producenta leku.

Dostępne są dwie formy dawkowania tabletek: 100 mg i 200 mg.

Lek należy przyjmować rano, po posiłkach, popijając dużą ilością wody.

Zazwyczaj dawka dobowa wynosi 100-200 mg, ale w niektórych przypadkach dawka może być zwiększona do 400 mg na dobę. Modafinil nie powinien być przyjmowany po południu, jeśli chce się dobrze spać.

Przed rozpoczęciem stosowania leku Modafinil należy skonsultować się z lekarzem, który określi wymaganą dawkę dobową.

Zaleca się przyjmowanie 50 mg w przypadku konieczności zwiększenia aktywności w ciągu najbliższych 3-4 godzin. Zaleca się rozpoczęcie stosowania od najmniejszej dawki.

100 mg zapewni ci sen do 8 godzin, to idealna dawka dla tych, którzy mają dużo pracy, ale chcą zasnąć do północy.

Modafinil w dawce 200 mg znacząco poprawia funkcje poznawcze i sprawia, że nie śpisz nawet przez 12 godzin.

400 mg Modafinilu sprawi, że nie będziesz mógł zasnąć przez 24 godziny, ale bądź ostrożny z tą dawką i nie przyjmuj jej regularnie. W takim przypadku dawkę należy podzielić na dwie dawki, rano i wieczorem.

Dawki wyższe od tych nie poprawiają funkcji poznawczych, więc nie ma sensu ich przekraczać.

Najskuteczniejszym działaniem jest przyjęcie tabletki na 2-3 godziny przed ważnym wydarzeniem, w którym trzeba się mocno skoncentrować, czy to będzie trening, czy egzamin.


Modafinil i leki generyczne


Provigil to opatentowany lek zawierający substancję czynną modafinil. Provigil ma takie samo spektrum działania jak modafinil.

Istnieje kilka generyków, czyli leków generycznych (opartych na tej samej ilości i jakości substancji czynnej co lek oryginalny), które są niemal identyczne jak Provigil i Modafinil.

Najpopularniejsze generyki Modafinilu to Modvigil i Modalert. Zawierają one taką samą dawkę substancji czynnej jak lek opatentowany, ale są znacznie tańsze.

Wniosek


Jeśli odczuwasz niski poziom energii i marzysz o tym, by znaleźć się w ciele prawdziwego supermana stawiającego czoła najtrudniejszym i najbardziej zagmatwanym wyzwaniom, Modafinil jest właściwym wyborem.

Wystarczy kilka kliknięć, a my dostarczymy ten cudowny lek pod wskazany przez Ciebie adres, ale przed zamówieniem tabletek radzimy jeszcze raz zapoznać się z naszymi zaleceniami i ocenić wszystkie niuanse działania leku.

 • Magda

  Modafinil ratuje życie! Szybko rozwijam tolerancję na większość antydepresantów. Ten lek jednak nie powoduje uzależnienia! Biorę go od 1 miesiąca i nie mam żadnych komplikacji. To nawet nie jest antydepresant!

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.