Kup Propecia (Finasteryd) bez recepty w Polsce
4.83 / 69

Kup Propecia (Finasteryd) bez recepty w Polsce

4.83 / 69

Napij się więc kawy: możesz ją zaparzyć w ultranowoczesnym ekspresie do kawy. Rozumiesz? Opowiemy Ci o cudownym leku na łysienie: Propecia. Trzeba przyznać, że nie jest to magiczny lizak, jest to lek i owszem, może mieć skutki uboczne, ale większość osób, które zażywały Propecię, stwierdziło, że jest ona bardzo skuteczna, ponieważ włosy pozostały, nie pojawiło się żadne nowe wyłysienie, a skutki uboczne były minimalne lub nie istniały.

165.95zł 174.25zł

Nie dla łysiny! Propecia: lekarstwo na łóżko Donalda Trumpa


Chcesz mieć świetną, choć dość oczywistą, wiadomość? Żyjemy w XXI wieku i mamy dostęp do rzeczy, które 100 lat temu zostałyby zdegradowane do działu science fiction.

Czyli na przykład gadżet w Twoich rękach? Co to jest, telefon, laptop? Wyobraź sobie ten przedmiot w rękach osoby, która żyła 100 lat temu!

Krąży plotka, że Propecia na łysienie została zażyta przez Donalda Trumpa, ale może to wcale nie być plotka. Cóż, skoro celebrytów stać na powstrzymanie łysienia, to dlaczego nie mielibyśmy pójść za ich przykładem? Szczególnie na stronie naszej apteki online znajdziesz najlepsze ceny, obiektywnie ładne rabaty do torebki, szybkie zamówienie online i tylko kilka dni oczekiwania na dostawę.

Jeśli jesteś już zaznajomiony z lekiem Propecia, znasz jego zalety i wady oraz wybrałeś już opakowanie z wymaganą liczbą tabletek, wypełnij formularz zamówienia online.

Jeśli chcesz przeczytać pełne informacje o tabletkach Propecia, zostań z nami!


Cena Propecia


Cena Propecia w naszej aptece internetowej jest bardzo przystępna i maleje wraz ze wzrostem liczby tabletek w opakowaniu.

Na przykład Propecia 1mg w opakowaniu 20 tabletek kosztuje 1,29 euro.

Kupując opakowanie Propecia 1mg/90mg otrzymujesz cenę 0,77 EUR za 1 tabletkę i otrzymujesz 4 tabletki jako prezent.

Przy zakupie opakowania 20 tabletek Propecia 5mg otrzymujemy 1,89 EUR.

Otrzymujesz również opakowanie tabletek Propecia 5 mg/90 za 1,44 EUR i otrzymujesz 4 tabletki w prezencie.

Widać zatem, że cena za tabletkę w aptece maleje wraz ze wzrostem liczby tabletek w opakowaniu.

Czy mogę kupić Propecia bez recepty


Nasze relacje z klientami określamy jako poufne, dlatego możesz kupić Propecia bez recepty, bez wychodzenia z domu lub biurka. Robimy wszystko, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Tak, w naszej aptece internetowej można kupić Propecia bez recepty, podczas gdy w innych aptekach recepta może być potrzebna.


Zalety kupowania w aptece internetowej


Jakie są zalety kupowania Propecia w aptece internetowej? Po pierwsze, można kupić Propecia bez recepty. Po drugie, możesz zamówić Propecia online - za Tobą jest Twój wygodny fotel lub sofa, a może stolik w kawiarni z pachnącą filiżanką kawy i croissantem. Nie trzeba szukać leku w kilku aptekach ani stać w kolejce w dusznym pomieszczeniu. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia online i czekać na dostawę pod preferowany adres.


Co to jest Propecia


Propecia to lek stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe).

Pomaga organizmowi nie tylko przywrócić pokrycie włosów, ale także mocno je utrzymać.

Propecia działa dość szybko i skutecznie, ale czas odczuwalnego efektu zależy od każdego indywidualnego przypadku.

Można zauważyć, że w większości przypadków włosy zaczynają rosnąć na całej głowie, zaczynając od okolicy ciemieniowej, a kończąc na głębokich łysych plamach bliżej czoła. W miejsce wypadniętych włosów odrastają nowe, mocne i zdrowe.

Gdzie stosuje się Propecia


Propecia jest przepisywana w leczeniu przerostu gruczołu krokowego oraz jako część terapii hormonalnej u kobiet transseksualnych.


Mechanizm działania leku Propecia


Aby dokładnie zrozumieć, jak działa Propecia, musimy zacząć od głównego aspektu. Co to jest łysienie?

Łysienie to zniszczenie mieszka włosowego; istnieje kilka rodzajów łysienia, ale nas interesuje ten, który może być kontrolowany przez substancję czynną finasteryd. Mowa o łysieniu androgenowym lub inaczej mówiąc łysieniu typu męskiego.

Podsumowując: łysienie typu męskiego najczęściej zaczyna się na czole. Włosy stają się cieńsze i zaczynają przybierać kształt litery "M" z tyłu głowy. Włosy z czasem przerzedzają się i skracają, tworząc po bokach głowy kształt litery U lub inaczej mówiąc podkowę.

Dlatego tabletki Propecia zawierają aktywny składnik Finasteryd.Co robi Finasteryd? Zmniejsza produkcję hormonu dihydrotestosteronu (hamuje reakcje syntezy tego hormonu blokując jego działanie), który swoim działaniem niszczy mieszki włosowe. W ten sposób wypadanie włosów jest stopniowo spowalniane.

Wskazania do stosowania leku Propecia


Łysienie typu męskiego - łysienie androgenowe.

Propecia jest przepisywana w leczeniu utraty włosów u mężczyzn.

Przeciwwskazania do stosowania Propecia


Nadwrażliwość na substancję czynną finasteryd, uropatia obstrukcyjna, rak prostaty. Pacjenci z niewydolnością nerek mogą przyjmować lek tylko po omówieniu jego wykonalności z lekarzem.

Lek Propecia nie jest wskazany w leczeniu utraty włosów u kobiet i dzieci.


Skutki uboczne stosowania leku Propecia


Propecia jest bardzo łagodna, ale odnotowaliśmy pewne działania niepożądane, takie jak zaburzenia funkcji seksualnych (zaburzenia erekcji, zaburzenia wytrysku, zmniejszenie libido).

Wskazówka: Jeśli podczas stosowania Propecia zauważysz spadek pożądania seksualnego i/lub pierwsze objawy dysfunkcji seksualnej, odstaw produkt i skonsultuj się z trychologiem.

Jeśli nie możesz skonsultować się ze specjalistą, skonsultuj się z lekarzem rodzinnym.

Inne zgłaszane działania niepożądane obejmują powiększenie gruczołów sutkowych, zmiany gęstości tkanki piersiowej, wysypki skórne.

Skuteczność i czas trwania leczenia preparatem Propecia


Przed rozpoczęciem leczenia dobrze jest wiedzieć, że działanie leku rozpoczyna się w miarę gromadzenia się w organizmie substancji czynnej finasterydu, często dopiero po 3-4 miesiącach od rozpoczęcia leczenia, natomiast maksymalny efekt uzyskuje się po 2 latach stosowania.

Uwaga: Według wielu badań, regularne stosowanie Propecia przez rok pomaga 48% pacjentów odzyskać wzrost włosów, a przez dwa lata 66%.

Czas trwania leczenia lekiem Propecia powinien być najlepiej oceniony przez lekarza. Jednak dla podtrzymania efektu zaleca się ciągłe stosowanie leku. W przypadku przerwania leczenia efekt zaczyna zanikać po około 6 miesiącach, a łysienie powraca do pierwotnego poziomu po 9-12 miesiącach.


Dawkowanie Propecia


Lek Propecia 1 mg jest wskazany w leczeniu utraty włosów u mężczyzn w wieku od 18 do 41 lat. Zalecana dawka to 1 tabletka 1 mg raz na dobę.

U mężczyzn w innych grupach wiekowych lekarz może zdecydować o celowości stosowania tego leku.

Lek Propecia 5 mg jest wskazany w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Zalecana dawka to 1 tabletka 5 mg raz na dobę.

Lek Propecia przyjmuje się doustnie z płynami i połyka w całości. Tabletek nie należy dzielić ani kruszyć.

Przyjmowanie leku Propecia nie jest zależne od przyjmowania pokarmów.

Najlepiej ustalić ten sam dzienny harmonogram przyjmowania pokarmów.

Co zrobić, jeśli zapomni się przyjąć Propecia


Jeśli zapomni się przyjąć lek Propecia o wyznaczonej porze, nie trzeba przyjmować kolejnej tabletki; wystarczy kontynuować przyjmowanie leku jak zwykle, tj. następnego dnia o właściwej porze; nie należy przyjmować podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Ważne: przyjęcie większej dawki leku Propecia nie przyniesie oczekiwanych efektów wzrostu włosów i może spowodować dodatkowe działania niepożądane.

Przyjmowanie Propecia przez kobiety


Propecia nie jest zalecana dla kobiet ze względu na możliwe poważne skutki uboczne.


Ogólna Propecia


Co to jest lek generyczny? Jest to lek o innej nazwie handlowej niż oryginalna. Innymi słowy, generyczna Propecia to substancja czynna finasteryd, która została wydana pod inną nazwą.

Interakcje leku Propecia z innymi lekami


Nie stwierdzono istotnych klinicznie interakcji leku Propecia z innymi lekami.

Nie jest jednak wskazane przyjmowanie leku razem z innymi tabletkami. W razie potrzeby należy przyjąć kolejne tabletki w odstępie 30 minut lub 1 godziny.

Propecia i alkohol


Spożywanie nadmiernych ilości mocnego alkoholu podczas przyjmowania tego leku zmniejsza jego skuteczność. Działanie finasterydu nie jest zmniejszane przez spożywanie umiarkowanych ilości alkoholu.

Słowo końcowe


Jeśli więc już zadałeś sobie pytanie "Gdzie kupić Propecię?" lub "Gdzie kupić Finasteryd?" - możemy Cię zapewnić, że znalazłeś właściwe miejsce. Przystępna cena, wygodna dostawa i, co bardzo ważne, informacje o leku są przed Tobą!

  • Ignacy P.

    Używam tego od kilku miesięcy. Zacząłem widzieć nieznaczne rezultaty po 60 dniach, lepsze wyniki po 90 dniach i od tego czasu polegał na wzroście. Nie próbowałem wcześniej żadnych innych suplementów do włosów, więc nie mam z czym porównać, ale zdecydowanie działa dla mnie, więc nie ma potrzeby próbować niczego innego.

  • Łukasz D

    Używałem wielu produktów na odrastanie włosów, ponieważ jestem 38-letnim mężczyzną z przerzedzonymi włosami. Do tej pory cierpialem na propecię, chociaż dopiero od kilku dni widzę mniej wypadających włosów. Złożę zamówienie ponownie i zaktualizuję moje postępy.

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.