Antabus (Disulfiram) kupić online
4.87 / 159

Antabus (Disulfiram) kupić online

4.87 / 159

Antabuse to lek stosowany w przewlekłym alkoholizmie. Antabuse blokuje enzym biorący udział w przetwarzaniu alkoholu, powodując niezwykle nieprzyjemne skutki uboczne, które mogą dodatkowo uniemożliwić picie.

164.46zł 172.69zł

Antabuse: powiedzenie "nie" uzależnieniu od alkoholu


Globalizacja, ciągły stres, szybkie tempo życia, problemy w pracy czy w domu... to wszystko prowadzi do chęci odpoczynku. Na początku może to być szklanka piwa lub wina, ale gdy stres się kończy, często zdarza się, że człowiek zwiększa dawkę napoju i zaczyna go pić regularnie, bo po jego wypiciu ma złudne wrażenie, że wszystkie problemy znikają i rozpływają się w powietrzu. Dla niektórych jest to wędka, na którą się zaczepiają, a za nią idzie znacznie mocniejszy alkohol, który jeśli nie zostanie w porę odstawiony, może stać się poważnym uzależnieniem. To tylko jeden z wielu sposobów, w jaki może rozwinąć się alkoholizm.

Alkoholizm jest chorobą, której rozwój spowodowany jest częstym spożywaniem alkoholu, stopniowym zwiększaniem dawki oraz patologicznym głodem alkoholowym. Z czasem prowadzi to do poważnych problemów zdrowotnych, a często także do problemów rodzinnych i społecznych.

Socjologowie mówią nam, że w ostatnich latach w Polsce wzrósł alkoholizm. Według niektórych badań 8 milionów osób spożywa zbyt dużo alkoholu.

Jeśli Ty lub Twoi bliscy znaleźli się w takiej sytuacji i chcesz zakończyć ten problem, polecamy Ci przeczytać nasz artykuł o Antabuse.

W naszej aptece znajdziesz nie tylko pełny opis tabletek Antabus, ale również najlepszą cenę, a także możliwość zamówienia online z dowolnego miejsca w kraju bez recepty.

Jeśli jednak nigdy wcześniej nie przyjmowałeś tego leku, powinieneś najpierw skonsultować się ze specjalistą i nie rozpoczynać leczenia samodzielnie.

Antabuse cena


Cena Antabuse w naszej aptece internetowej miło Cię zaskoczy, ponieważ oferujemy naszym klientom specjalne rabaty i zawsze staramy się zrobić wszystko, abyś wracał do nas po zakupy jeszcze nie raz. Ważnymi czynnikami Twojej lojalności będzie najwygodniejszy zakup leku i najlepsza cena.

Czy mogę kupić Antabuse bez recepty


Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z przyjemnego i łatwego zakupu leków na naszej stronie.

Tutaj można kupić Antabuse bez recepty w najlepszej cenie i w najbardziej komfortowych warunkach, ponieważ zamawianie leków bezpośrednio z domu jest jednym z najprzyjemniejszych aspektów zakupów online. Należy przy tym dokładnie zapoznać się z działaniem leku i wszystkimi możliwymi skutkami ubocznymi, które mogą wystąpić podczas jego przyjmowania.

Ponadto nie możemy zagwarantować, że możliwe jest kupienie Antabuse w zwykłych aptekach bez recepty.


Zalety kupowania w aptece internetowej


Główną zaletą aptek internetowych jest możliwość zakupu potrzebnego leku po obniżonej cenie, ponieważ nie trzeba ponosić nadmiernych kosztów, które pokrywa normalna apteka offline przy kształtowaniu cen leków.

Docenisz również wygodę zamawiania online, ponieważ nie ma absolutnie żadnej potrzeby wychodzenia z domu czy biura, dostosowywania się do harmonogramu pracy apteki, stania w kolejce ze strachem przed zarażeniem się jakąś infekcją, a potrzebny lek zostanie dostarczony pod Twój adres w dowolnym miejscu w kraju. Pozostaniesz anonimowy, ponieważ apteki zachowują w tajemnicy dane swoich klientów.

Co to jest Antabuse


Antabuse jest skutecznym lekiem w leczeniu przewlekłego alkoholizmu, który pomaga rozwinąć silny negatywny odruch na zapach i smak jakiegokolwiek alkoholu, a przy długotrwałym leczeniu rozwija częściową lub w niektórych przypadkach całkowitą nietolerancję alkoholu.


Jak działa Antabuse: mechanizm działania


Po dostaniu się do organizmu, aktywny składnik disulfiram zaburza metabolizm alkoholu. Disulfiram blokując enzymatyczną biotransformację alkoholu, powoduje nagromadzenie aldehydu octowego we krwi po spożyciu alkoholu z rozwojem charakterystycznych działań toksycznych (nudności, wymioty, zaczerwienienie skóry, uczucie gorąca na twarzy i w górnej części tułowia, ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, szmer w głowie, kołatanie serca, zawroty głowy, uczucie strachu, dreszcze).

Po podaniu doustnym szybko, ale nie całkowicie (70-90%) wchłania się w przewodzie pokarmowym. Czas działania, po przyjęciu doustnym, wynosi 48 godzin. Disulfiram jest szybko metabolizowany przez redukcję do dietyloditiokarbaminianu, który jest wydalany w postaci koniugatu, lub do dietyloaminy i dwusiarczku węgla (4 do 53%). Ten ostatni jest wydalany przez płuca.

Jakie są wskazania do stosowania leku Antabuse?


Antabuse jest stosowany w przewlekłym alkoholizmie. Lek ten może zapobiec piciu alkoholu, ponieważ powoduje nieprzyjemne skutki uboczne, gdy Antabuse jest przyjmowany jednocześnie z alkoholem.

Antabuse jest często stosowany w połączeniu z terapią uzależnienia od alkoholu i wsparciem doradczym.

Pacjentów należy ostrzec o zagrożeniach związanych z reakcjami nietolerancji alkoholu.


Jakie są przeciwwskazania


Istnieją zarówno względne jak i bezwzględne przeciwwskazania do przyjmowania tego leku (wysoce niebezpieczne dla zdrowia i życia, przy których stosowanie leku jest całkowicie zabronione).

Do bezwzględnych należą:

 • Ciężkie choroby układu krążenia, narządów słuchu (zapalenie nerwu słuchowego) i oczu (jaskra, zapalenie nerwu wzrokowego);
 • Ciężka niewydolność wątroby;
 • Astma oskrzelowa, rozedma płuc;
 • gruźlica płuc;
 • choroby narządów krwiotwórczych;
 • cukrzyca;
 • tyreotoksykoza;
 • Padaczka i napady padaczkowe o dowolnej genezie;
 • choroby psychiczne;
 • zaostrzenie choroby wrzodowej;
 • choroby nerek;
 • nowotwory złośliwe;
 • zapalenie wielonerwowe o dowolnej etiologii;
 • ciąża;
 • Okres laktacji;
 • Indywidualna nadwrażliwość na lek.

Względnie:

 • Kompensacja chorób układu krążenia;
 • Zaawansowany wiek (powyżej 60 lat);
 • Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy w remisji;
 • rezydualne skutki choroby mózgowo-naczyniowej;
 • wcześniejsze psychozy związane z disulfiramem (antabuse).

Należy zachować ostrożność u pacjentów z niewydolnością nerek lub niedoczynnością tarczycy, zwłaszcza w przypadku możliwego skojarzenia z alkoholem.

Lek ten nie jest stosowany w celu utraty wagi i nie jest stosowany w leczeniu otyłości.


Jakie działania niepożądane mogą wystąpić podczas stosowania leku Antabuse


Antabuse może mieć poważne skutki uboczne, dlatego stosuje się go tylko wtedy, gdy inne sposoby leczenia nie są możliwe lub skuteczne. Przed rozpoczęciem leczenia disulfiramem pacjent przechodzi dokładne badanie lekarskie. Jeśli nie ma przeciwwskazań, wyjaśnia się sens leczenia i ostrzega pacjenta o poważnym niebezpieczeństwie związanym z przyjmowaniem alkoholu w okresie leczenia.

Podczas stosowania leku, zwłaszcza na początku leczenia, dość często występują następujące reakcje metaliczny smak w ustach, rzadko zapalenie wątroby, zaburzenia neuropsychiatryczne, zapalenie wielonerwowe obwodowe, zaburzenia pamięci, dezorientacja, astenia, ból głowy, skórne reakcje alergiczne) lub połączenie disulfiramu i alkoholu etylowego (zapaść, zaburzenia rytmu serca, napady dławicy piersiowej, zawał serca, powiększenie mózgu, udar krwotoczny).

Nie jest to pełna lista działań niepożądanych; mogą wystąpić inne objawy niepożądane.

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych działań niepożądanych należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem!

Co się dzieje w przypadku przedawkowania


Przedawkowaniu disulfiramu i alkoholu etylowego (takie przypadki obserwuje się głównie podczas prób samobójczych) towarzyszy dezorientacja, zapaść, śpiączka i powikłania neurologiczne. Dawka śmiertelna dla człowieka wynosi około 30 g.

Leczenie jest pilne i musi być przepisane przez lekarza, biorąc pod uwagę rodzaj przedawkowania.

Interakcje z innymi lekami i produktami


Jeśli przyjmujesz leki przepisywane przez lekarza, zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia lekiem Antabuse.

Lek ten może wchodzić w interakcje z następującymi produktami: płyny do płukania ust (zawierające alkohol), syropy na kaszel, niektóre leki na skurcze.

Lek ten może nasilać działania niepożądane kofeiny. Unikaj picia dużych ilości napojów zawierających kofeinę (kawa, herbata, cola) lub spożywania dużych ilości czekolady.

Antabuse a napoje alkoholowe


Leku Antabuse nie należy przyjmować bez wiedzy pacjenta, ponieważ jednoczesne przyjmowanie disulfiramu i alkoholu może spowodować ciężkie uszkodzenie narządów, a w niektórych przypadkach nawet śmierć. Leku Antabuse nie należy przyjmować w czasie krótszym niż 12 godzin od przyjęcia dawki alkoholu oraz przez 14 dni od przyjęcia ostatniej dawki.


Skład i postać produktu Antabuse


Lek Antabuse jest dostępny w tabletkach musujących po 50 lub 100 sztuk w butelce z ciemnego szkła. Istnieją różne warianty dawkowania: 200 mg, 400 mg. Oznacza to, że 1 tabletka zawiera 200 lub 400 mg substancji czynnej disulfiramu.

Substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, sodu wodorowęglan, kwas winowy, krzemu dwutlenek koloidalny, talk, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.

Osobliwości związane z przyjmowaniem i dawkowaniem


Lek przyjmuje się doustnie. Przed przyjęciem tabletki należy ją rozpuścić w 0,5-1 szklance wody, niezależnie od przyjmowanych pokarmów.

Pamiętaj, aby przed przyjęciem leku skonsultować się z lekarzem i wykonać wszystkie niezbędne badania diagnostyczne organizmu, aby uniknąć poważnych skutków ubocznych!

Dawka dobowa jest przepisywana indywidualnie. Najczęściej średnia dawka wynosi 200-500 mg do 2 razy dziennie.

W ciągu 7-10 dni leczenia należy przeprowadzić test dysulfiramalkolowy (po przyjęciu leku Antabuse w ilości 500 mg pacjent musi wypić wódkę (20-30 ml), jeśli reakcja jest słaba - zaleca się zwiększenie ilości alkoholu o 10-20 ml, ale nie więcej niż 100-120 ml na próbę. Badanie powinno być wykonywane regularnie: co 1-2 dni, jeśli pacjent jest hospitalizowany, lub co 3-4 dni, jeśli pacjent jest poddawany leczeniu ambulatoryjnemu.

Po zakończeniu głównego kursu leczenia można podać dawkę podtrzymującą 150-200 mg leku Antabuse, przyjmowaną pod ścisłym nadzorem lekarza, aby zapobiec nawrotowi choroby. Dawka podtrzymująca może być kontynuowana przez okres do 3 lat.


Antabuse i jego leki generyczne


Generyk to lek, który zawiera taką samą ilość i jakość substancji czynnej jak produkt oryginalny. Leki generyczne są produkowane przez firmy farmaceutyczne po wygaśnięciu patentu na lek oryginalny. Leki generyczne są na ogół tańsze od oryginałów, ale są równie skuteczne.

Ogólne Antabuse: disulfiram, esperal, tetural, ledevin.

Czy Antabuse mi pomoże?


Jak w przypadku każdego leku, ważne jest, aby przestrzegać przepisanego dawkowania i wszystkich zaleceń lekarza. W tym przypadku produkt pomoże Ci rozwinąć awersję do alkoholu i wrócić do pełnego i zdrowego życia.

Ważnym krokiem na drodze do wyzdrowienia jest zamówienie Antabuse na naszej stronie internetowej.

Przed zastosowaniem leku Antabuse należy ponownie przeczytać instrukcję i nasze zalecenia.

 • Szymon

  Właśnie skończyłem pierwsze opakowanie leku Antabuse 250 mg (30 tabletek) i od miesiąca nie piję. Lek ten świetnie radzi sobie z moim problemem. Kupiłem nowe opakowanie Antabuse z wyprzedzeniem w tej aptece internetowej. Dobre ceny, dobra obsługa i szybka dostawa. Tak trzymać! Dzięki! Teraz czuję się dobrze. Myślę, że wkrótce będę mógł zażywać pół tabletki dziennie, a jedno opakowanie wystarczy mi na dwa miesiące.

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.