Prozac (Fluoxetine) kupić bez recepty w Polsce
4.85 / 229

Prozac (Fluoxetine) kupić bez recepty w Polsce

4.85 / 229

Prozac jest lekiem przeciwdepresyjnym, który pozwala osobom cierpiącym na depresję doświadczyć wszystkich kolorów życia.


Prozac jest lekiem stosowanym w leczeniu bulimii i kompulsywnego objadania się.

Prozac jest lekiem stosowanym w leczeniu niespokojnych myśli i obsesyjnych lęków.

Prozac jest jednym z najistotniej bezpiecznych i skutecznych leków według Światowej Organizacji Zdrowia.
183.29zł 192.46zł

Prozac - super skuteczny lek na depresję i bulimię


W dzisiejszym świecie niesamowicie trudno jest pozostać osobą spokojną, bez nerwowości i lęku, bez natrętnych myśli, zaburzeń snu i odżywiania. Tak, niektórzy tak robią, a niektórzy nie. Jak pozbyć się niepokoju, senności, lęków i objawów poważnych chorób, takich jak zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, depresja czy bulimia nervosa? Na szczęście najnowocześniejsza technologia umożliwiła opracowanie super skutecznych leków, a wśród nich Prozac jest niezawodną pomocą dla wszystkich, którzy jej potrzebują.

Gdzie i jak kupić Prozac w Polsce bez recepty? Lek możesz kupić na naszej stronie internetowej, gdzie otrzymasz najlepszą cenę dla swojego portfela i wygodną dostawę do Polski.

Jeśli wiesz już, co to jest Prozac, jakie są wskazania do stosowania, działania niepożądane, dawkowanie i sposób podawania, wypełnij formularz zamówienia online i czekaj na dostarczenie leku przesyłką ekspresową.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Prozacu, uzyskać szczegółowe informacje na temat mechanizmu działania preparatu, dawkowania i warunków podawania, a także skuteczności leku - przeczytaj ten artykuł, staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje możliwe pytania.


Cena Prozacu


Porozmawiajmy o cenie. Staramy się zaoferować Państwu najlepszą cenę za 1 tabletkę. A będzie to koszt wysokiej jakości produktu renomowanej firmy farmaceutycznej. W celu nawiązania długotrwałej, opartej na zaufaniu relacji z klientami, oferujemy rabaty na leki: im więcej tabletek w opakowaniu, tym większy rabat.

Prozac 10 mg
Jeśli chcesz kupić Prozac 10 mg 60 tabletek - dostaniesz + 4 dodatkowe tabletki, a obniżona cena za 1 tabletkę wraz z dodatkowymi tabletkami wyniesie 0,59 groszy.

Jeśli chcesz kupić Prozac 10 mg 360 tabletek - otrzymasz + 20 dodatkowych tabletek, a obniżona cena za tabletkę, z uwzględnieniem dodatkowych tabletek, wyniesie 0,35 groszy.

Prozac 20 mg
Jeśli chcesz kupić Prozac 20 mg 30 tabletek - dostaniesz + 2 dodatkowe tabletki, a obniżona cena za tabletkę, z uwzględnieniem dodatkowych tabletek, wyniesie 0,96 groszy.

Jeśli chcesz kupić Prozac 20 mg 360 tabletek - otrzymasz + 20 dodatkowych tabletek, a obniżona cena za tabletkę, z uwzględnieniem dodatkowych tabletek, wyniesie 0,57 groszy.

Jak widać, cena jednej tabletki maleje wraz ze wzrostem liczby tabletek w opakowaniu.


Czym jest generyczny Prozac?


Czy natknąłeś się na nazwę Generic Prozac i nie wiesz co to jest? Wyjaśniamy: Prozac jest nazwą handlową składnika aktywnego medycznie Fluoxetinum.

Nazwa handlowa należy do konkretnej marki. Kiedy w nazwie pojawia się słowo "generyczny", oznacza to, że lek jest dokładnie taki sam jak lek referencyjny bez nazwy generycznej, ale jest produkowany przez inną firmę farmaceutyczną.

Prozac i Generic Prozac są tym samym lekiem i zawierają tę samą substancję czynną Fluoxetinum. Są one produkowane przez różne firmy farmaceutyczne i mogą mieć różne opakowania i ceny.

Prozac można kupić bez recepty


Jeśli przyjdziesz kupić lek w zwykłej aptece, potrzebujesz recepty, aby kupić Prozac, ale w naszej aptece internetowej możesz kupić Prozac bez recepty, a dane, które podasz podczas zamawiania, pozostaną anonimowe.

Zalety zakupu Prozacu w aptece internetowej


Mówiliśmy już o tym, że w naszej aptece internetowej można zamówić Prozac bez recepty, w przystępnej cenie z dostawą pod wskazany adres w krótkim czasie, ale nie wyjaśniliśmy, dlaczego cena w aptece internetowej jest niska.

Oferujemy zakup leków w niższej cenie niż w normalnej aptece, ponieważ mają Państwo możliwość otrzymania leku bezpośrednio z hurtowni farmaceutycznej i to jest nasza zaleta i cecha.

Nie będziesz musiał płacić wygórowanego czynszu za lokal pod sklep apteczny, nie będziesz musiał wydawać na pensje dla pracowników, a towar otrzymasz bezpośrednio bez wychodzenia z domu lub biura. Tak, kupno Prozacu w aptece internetowej jest korzystne, a że możesz sprawdzić dostępność innych leków na naszej sali sprzedaży, możesz jeszcze bardziej docenić nasze zalety.


Teraz znamy już sam lek:


Co to jest Prozac


Prozac to nazwa handlowa substancji czynnej Fluoxetinum, która jest lekiem przeciwdepresyjnym. Oznacza to, że lek poprawia nastrój, zmniejsza napięcie, niepokój, uczucie lęku, likwiduje dysforię. Tabletki nie powodują niedociśnienia ortostatycznego*, efektu sedatywnego** i nie są kardiotoksyczne. Posiada właściwości zwalczające kliniczną bulimię nervosa. W przeciwieństwie do innych leków przeciwdepresyjnych, Prozac nie wpływa na układ sercowo-naczyniowy (gdy jest przyjmowany w ściśle wskazanych dawkach).

* niedociśnienie ortostatyczne to stan, w którym ciśnienie krwi gwałtownie spada przy zmianie pozycji ciała, np. z siedzenia do stania lub odwrotnie, z leżenia do stania.

** sedacja to efekt działania leku nasennego.

Mechanizm działania leku Prozac


Tak więc dowiedziałeś się już, że Prozac jest lekiem przeciwdepresyjnym i że jego działanie przeciwdepresyjne jest połączone z działaniem psychostymulującym.

Jak działa: konkretnie substancja czynna, fluoksetyna, zwiększa stężenie serotoniny* w strukturach mózgu, a to ma kluczowe znaczenie dla układu nerwowego, ponieważ wydłuża czas trwania stymulującego działania serotoniny na układ nerwowy.

*Serotonina jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników w naszym układzie nerwowym. Jest to cząsteczka, która podróżuje między neuronami (komórkami nerwowymi), pomagając w przekazywaniu sygnałów z jednego neuronu do drugiego. Serotonina słusznie nazywana jest "hormonem szczęścia", gdyż to właśnie cząsteczki tej biologicznie aktywnej substancji decydują o naszym nastroju.


A tak na poważniej:


Wskazania do stosowania leku Prozac


Przede wszystkim Prozac jest wskazany w diagnostyce depresji (która może być częścią innych zaburzeń psychicznych), niezależnie od stopnia choroby: łagodnego, umiarkowanego lub ciężkiego. Depresję można uznać za strukturalny składnik schizofrenii, choroby dwubiegunowej i psychozy schizoafektywnej.

Prozac jest wskazany w przypadku bulimii nervosa, alkoholizmu, zespołu obsesyjno-kompulsyjnego i bezsenności.

(zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne).

Przeciwwskazania do stosowania leku Prozac


Do przeciwwskazań do stosowania leku należą:

 1. jaskra;
 2. ciężkie zaburzenia czynności nerek;
 3. łagodny przerost gruczołu krokowego;
 4. jednoczesne stosowanie inhibitorów MAO;
 5. zespół drgawkowy różnego pochodzenia;
 6. padaczka;
 7. atonia pęcherza;
 8. Nadwrażliwość na substancję czynną - fluoksetynę

Prozac: ciąża i laktacja


Lek jest przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji.

Prozac u dzieci


Stosowanie leków przeciwdepresyjnych w ramach terapii lekowej u dzieci poniżej 18 roku życia jest przeciwwskazane.

Prozac: zaburzenia czynności wątroby


Zaleca się ostrożność w przypadku zaburzonej czynności wątroby.

Prozac: zaburzenia czynności nerek


Jest przeciwwskazany w ciężkich zaburzeniach czynności nerek i powinien być stosowany ze szczególną ostrożnością w łagodnych do umiarkowanych zaburzeniach czynności nerek.

Prozac: wiek 65 lat i więcej


U pacjentów w podeszłym wieku konieczne jest indywidualne dostosowanie dawki.

Szczególne wskazania Prozac


Jednoczesne podawanie nieodwracalnych nieselektywnych inhibitorów monoaminooksydazy, np. iproniazydu, jest przeciwwskazane.

Jednoczesne podawanie metoprololu, stosowanego w leczeniu niewydolności serca, jest przeciwwskazane.


Działania niepożądane leku Prozac


Na ogół lek jest dobrze tolerowany, jednakże odnotowano przypadki wystąpienia objawów niepożądanych działań leku.

Do najczęściej zgłaszanych działań niepożądanych u pacjentów leczonych lekiem Prozac należą: ból głowy, nudności, bezsenność, osłabienie i zaburzenia trawienia.

Należy zaznaczyć, że wystąpienie działań niepożądanych nie zawsze prowadzi do odstawienia leku, gdyż objawy niepożądane mogą ustąpić lub całkowicie zaniknąć w trakcie terapii. W takich przypadkach konieczne jest dostosowanie dawki.

W przypadku wystąpienia cięższych objawów niż wymienione powyżej, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Dawkowanie i sposób podawania leku Prozac


Dawka na początku leczenia wynosi 20 mg doustnie raz na dobę*, rano, niezależnie od posiłków.

Kapsułkę należy połknąć popijając niewielką ilością wody.

W razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 40-60 mg na dobę, w podziale na 2-3 dawki.

Dawkę dobową zwiększa się o 20 mg na dobę, co tydzień, po pierwszym tygodniu stosowania. maksymalna dawka dobowa wynosi 80 mg w 2-3 dawkach.

Osobom w podeszłym wieku i starczym należy przepisywać dawkę nie większą niż 60 mg na dobę.

*W niektórych przypadkach początkowa dawka 20 mg może być podzielona na dwie dawki 10 mg na dobę.


Kiedy działa Prozac?


Należy zaznaczyć, że działanie tabletek Prozac występuje średnio od 1 do 4 tygodni po ich zażyciu. Najczęściej już po pierwszym tygodniu przyjmowania leku zaczyna się objawiać efekt, który stopniowo narasta w miarę przyjmowania tabletek.

Jak długo należy przyjmować Prozac


Biorąc pod uwagę to narastające (zwiększające się) działanie przez kilka tygodni, a nawet miesięcy, wskazane jest długotrwałe stosowanie leku od 3-4 tygodni do 3 miesięcy lub dłużej.

Jakie są skutki po zażyciu Prozacu


Gdy lek przeciwdepresyjny gromadzi się w organizmie w odpowiednich ilościach, po kilku tygodniach jego przyjmowania następuje znaczna poprawa stanu pacjenta. Poprawia się lęk, niepokój, sen i nastrój, znika silny apetyt lub przeciwnie - pojawia się apetyt, poprawia się ogólna kondycja i pojawia się radość życia.


Zoloft lub Prozac


Zarówno Zoloft jak i Prozac to skuteczne leki przeciwdepresyjne o podobnym mechanizmie działania, choć istnieje różnica w skutkach ubocznych i patologiach, na które tabletki są przepisywane. Na przykład Zoloft jest przepisywany w leczeniu zaburzeń panicznych, zespołu stresu pourazowego i fobii społecznych u dorosłych, młodzieży i dzieci.

Prozac i alkohol


Picie alkoholu podczas leczenia lekiem Prozac jest absolutnie niewskazane.

Możesz przytyć po Prozacu


Badania wykazały, że substancja czynna Fluoxetinum ma minimalny wpływ na przyrost masy ciała, w przeciwieństwie do leków przeciwdepresyjnych poprzedniej generacji.

Utrata wagi i Prozac


Niektórzy pacjenci przyjmujący medycy zauważyli, że ich waga się zmniejszyła. Jednak składnik aktywny To występuje w kontekście zmniejszenia lęku i w konsekwencji wyeliminowania zaburzeń zachowania. Jak już wspomnieliśmy, substancja czynna Fluoxetinum nie ma wpływu na przyrost masy ciała lub, w tym przypadku, na jej utratę.

Staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania dotyczące leku Prozac i mamy nadzieję, że nasz materiał informacyjny był dla Państwa pomocny. Jeśli informacje są wystarczające i wiesz już, które opakowanie wybrać, przejdź do kasy i miej nadzieję, że Prozac poprawi życie Twoje i Twoich bliskich!


 • Karolina

  Mam duże zaburzenia depresyjne, zespół stresu pourazowego i mnóstwo lęków. Przez całe życie brałam leki przeciwbólowe. Niestety, teraz muszę dodać do tej listy Prozac. Cóż, dopóki trzyma mnie z dala od pewnych myśli, mogę z tym żyć. Poza tym jestem w stanie pracować, chociaż w czasie jego przyjmowania odczuwam brak koncentracji.

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.