Zithromax (Azytromycyna) bez recepty
4.78 / 119

Zithromax (Azytromycyna) bez recepty

4.78 / 119

Letnie słońce przygrzewa, a Ciebie przeraża coraz częściej pojawiająca się pełzająca wysypka, którą "obdarzył" Cię zainfekowany roztocz? A może dręczy cię zapalenie oskrzeli? A może zaobserwowałaś u siebie na nodze kolejny atak trądziku różowatego? A może odczuwasz pierwsze objawy zapalenia cewki moczowej? Tak różne choroby, co je łączy? Leczenie! Jest tylko jeden produkt, który pomoże Ci w walce z tymi dolegliwościami: Zithromax!


Zithromax jest antybiotykiem bakteriostatycznym o szerokim spektrum działania z grupy makrolidów-azalidów, który precyzyjnie i skutecznie zwalcza zakażenie w miejscu jego wystąpienia.
300.82zł 315.86zł

Antybiotyk o szerokim spektrum działania bakteriostatycznego Zithromax: sto kłopotów, jedna odpowiedź


W tym artykule postaramy się jak najbardziej szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące działania, wskazań i skutków ubocznych Zithromaxu, a przede wszystkim tego, gdzie go kupić w Polsce w najlepszej cenie.

Jeśli już w przeszłości przyjmowałeś lek i znasz jego działanie, jeśli masz receptę od lekarza dotyczącą stosowania Zithromaxu i po prostu potrzebujesz zamówić nowe opakowanie, po prostu wypełnij formularz zamówienia online na naszej stronie, a w najbliższym czasie lek zostanie dostarczony bezpośrednio do Twoich rąk.

Zithromax cena


Cena Zithromax w naszej aptece różni się od cen w innych aptekach, ponieważ dbałość o klienta i jakość usług są dla nas priorytetem. W trosce o komfort zakupów opracowaliśmy system bonusów i rabatów, które zawsze mile zaskakują naszych klientów. I tak, kupując nawet najmniejsze opakowanie leku o dawce 250 mg, oszczędzamy już 2,33 euro, a kupując duże opakowanie 360 tabletek, koszt jednej tabletki wynosi tylko 1,48 euro, zamiast zwyczajowych 4,89 euro za tabletkę. Warto zaznaczyć, że kolejne 20 tabletek otrzymujecie w prezencie.


Możesz kupić Zithromax bez recepty


Nie ma nic prostszego niż zakup Zithromaxu z naszej apteki internetowej bez recepty. Wypełnienie formularza zamówienia zajmuje tylko kilka minut, a nasi menadżerowie wyślą do Ciebie lek jak najszybciej na terenie całej Polski. Nie możemy jednak zagwarantować takiej samej lojalności jak inne apteki i prawdopodobnie zostaniesz poproszony o przedstawienie recepty wypisanej przez lekarza.

Zalety zakupu Zithromax w aptece internetowej


W dobie technologii cyfrowej, szybkiego podejmowania decyzji i wygody, nawet dzieci od najmłodszych lat wiedzą, że zakupy w sieci są korzystniejsze.

Kiedy nie czujesz się dobrze, nie chcesz iść do apteki, stać w kolejce wymieniając pocałunki z innymi klientami i kupować przypadkowego produktu, jeśli nie wiesz dokładnie czego potrzebujesz i ufasz radom farmaceuty. Wręcz przeciwnie, będziesz znacznie szczęśliwszy, jeśli siedząc w wygodnym fotelu lub leżąc w swoim łóżku, spokojnie przestudiujesz instrukcje i pełny opis leku na naszej stronie internetowej. Zapytaj naszych wyszkolonych specjalistów, jeśli masz jakiekolwiek pytania i zamów lek online, bez wychodzenia z domu.

Jedną z głównych zalet, które docenisz, jest cena Zithromax w naszej aptece internetowej, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłych aptek nie musimy dokonywać wysokiej marży na towar, która obejmuje koszt wynajmu, dodatkowego personelu i innych wydatków. Współpracujemy bezpośrednio z certyfikowanymi producentami leków, które dostarczamy bezpośrednio z magazynów naszych partnerów. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu tylko najlepsze ceny na leki w naszej aptece.


Co to jest Zithromax i w jakim celu się go stosuje?


Zithromax jest bardzo skutecznym środkiem, który może pomóc w aktywnej walce z chorobą, jeśli nagle dotknęła Cię choroba zakaźna i zapalna, która może obejmować zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego lub zaostrzenie przewlekłego zapalenia płuc.

Jest poważnym sprzymierzeńcem w walce z wczesnymi stadiami choroby z Lyme, a im szybciej rozpoczniesz leczenie, tym większe masz szanse na całkowite pozbycie się tej trudnej choroby.

Świetnie pomaga w pozbyciu się trądziku, krost czy dość skomplikowanej choroby żyta.

Jak to działa: mechanizm działania


Zithromax jest antybiotykiem o szerokim spektrum działania, którego substancją czynną jest azytromycyna. Preparat łatwo przenika do dróg oddechowych, narządów i tkanek układu moczowo-płciowego, gruczołu krokowego, skóry, tkanek miękkich i pozostaje w gnieździe zapalnym przez 5-7 dni po podaniu ostatniej dawki, co umożliwiło opracowanie krótkich kursów leczenia trwających 3 i 5 dni.

Po podaniu doustnym maksymalna ilość azytromycyny w osoczu jest osiągana po 2,5-3 godzinach. Wydalanie z organizmu jest dość długie, do 72 godzin, co pozwala na przyjmowanie leku raz dziennie. Wydalany jest głównie w postaci niezmienionej - 50% w jelitach i 6% przez nerki.


Komu przepisuje się Zithromax: wskazania do stosowania


Ponieważ Zithromax ma dość szerokie spektrum działania, jest przepisywany na te choroby

 • zapalenie zatok;
 • zapalenie gardła;
 • zapalenie migdałków;
 • zapalenie oskrzeli;
 • zapalenie płuc;
 • zapalenie ucha środkowego;
 • zapalenie zatok;
 • zapalenie cewki moczowej i zapalenie szyjki macicy;
 • infekcje układu moczowo-płciowego;
 • Choroby żołądka i dwunastnicy związane z Helicobacter pylori;
 • Choroba z Lyme;
 • trądzik;
 • żyto;
 • liszajec;
 • wtórne dermatozy infekcyjne.

Zdecydowanie odradza się samoleczenie i rozpoczęcie leczenia produktem po konsultacji z lekarzem.


Przeciwwskazania do stosowania leku Zithromax


Jak każdy lek, Zithromax ma szereg ograniczeń związanych z jego podawaniem. Do przeciwwskazań do leczenia lekiem należą:

 • indywidualna nadwrażliwość na azytromycynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku;
 • poniżej 12 roku życia;
 • masa ciała poniżej 45 kg;
 • laktacja.

W przypadku zaburzeń czynności wątroby, nerek lub zaburzeń rytmu serca, lek należy przyjmować ze szczególną ostrożnością i pod nadzorem lekarza.

Przed rozpoczęciem leczenia należy poinformować lekarza o wszelkich chorobach, alergiach i przyjmowanych lekach na receptę.


Lek może być przyjmowany w czasie ciąży


Lek należy przyjmować w czasie ciąży tylko wtedy, gdy spodziewane korzyści dla matki przeważają nad potencjalnym ryzykiem dla płodu.

Co się stanie, jeśli pacjent zażyje lek Zithromax i alkohol w tym samym czasie


Nie należy mieszać nawet małych dawek alkoholu z lekiem Zithromax. Badania wykazały, że mogą wystąpić zaburzenia snu, takie jak bezdech senny.

Podczas stosowania leku Zithromax można prowadzić pojazdy


Podczas leczenia lekiem Zithromax należy unikać prowadzenia samochodu i potencjalnie niebezpiecznych czynności wymagających dużej koncentracji i czasu reakcji.


Jakie działania niepożądane mogą wystąpić podczas stosowania leku?


Na ogół lek jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Jednak częste działania niepożądane Zithromaxu to zawroty głowy, ból głowy, pobudzenie, zmęczenie, senność, szum w uszach, nudności, wymioty, biegunka, wzdęcia, ból brzucha, wysypka, świąd, pokrzywka, zaparcia. W przypadku wystąpienia tych objawów należy przerwać stosowanie leku i w razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.

Poważniejsze działania niepożądane występują rzadziej: Zawroty głowy, parestezje, odwracalna utrata słuchu do głuchoty, ból w klatce piersiowej, kołatanie serca, podwyższone stężenie bilirubiny, cholestaza, żółtaczka, odbarwiony język, rzekomobłoniaste zapalenie jelita grubego, zapalenie trzustki, martwica wątroby, niewydolność wątroby, zapalenie nerek, kandydoza pochwy, zwiększenie stężenia kreatyniny w osoczu, obrzęk naczynioruchowy, wstrząs anafilaktyczny, fotouczulenie, eozynofilia, przemijająca neutrofilia, skurcz oskrzeli, ból i stan zapalny w miejscu wstrzyknięcia. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych działań niepożądanych należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc medyczną lub skontaktować się z lekarzem, w zależności od nasilenia działania niepożądanego.

Co robić w przypadku przedawkowania Zithromaxu


Przedawkowanie antybiotyków może spowodować zarówno przejściowe efekty, takie jak nudności, wymioty i złe samopoczucie, jak i ogólnoustrojowe uszkodzenia nerek, wątroby, układu krążenia oraz przejściową utratę słuchu.

W przypadku przedawkowania zwykle stosuje się płukanie żołądka i podanie węgla aktywowanego. Przy pierwszych objawach przedawkowania należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc lekarską.


Skład i postać produktu


Tabletki powlekane w blistrach, pakowane w tekturowe pudełko z instrukcją stosowania. Jedna tabletka zawiera stałą dawkę substancji czynnej, azytromycyny, która może wynosić 100 mg, 250 mg, 500 mg lub 1000 mg.

Oprócz substancji czynnej lek zawiera następujące substancje pomocnicze: skrobia preżelowana, hyproloza, kopowidon, krospowidon, wapnia wodorofosforan bezwodny, talk, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, dimetykon.


Dawkowanie i sposób podawania leku Zithromax


Tabletki należy przyjmować doustnie, raz na dobę, popijając dużą ilością wody, 1 godzinę przed lub 2 godziny po posiłku. Do podania pacjent musi spełniać następujące wymagania: minimalna waga 45 kg, minimalny wiek 12 lat.

Przed rozpoczęciem leczenia zdecydowanie zaleca się konsultację z lekarzem. Dawkowanie i schemat leczenia lekarz przepisuje indywidualnie. Nie należy przekraczać dawki przepisanej przez lekarza, aby uniknąć przedawkowania i działań niepożądanych.

Zakażenia górnych i dolnych dróg oddechowych, laryngologiczne, skóry i tkanek miękkich: 500 mg raz na dobę przez 3 dni lub 500 mg raz na dobę w pierwszym dniu leczenia i 250 mg raz na dobę przez kolejne 4 dni. Całkowita dawka kursu wynosi 1500 mg.

W erythema migrans (choroba z Lyme, stosowana w leczeniu stadium I): Raz na dobę przez 5 dni: dzień 1 - 1,0 g, następnie od dnia 2 do dnia 5 - 0,5 g na dobę (dawka kursowa - 3 g).

W zakażeniach dróg moczowych spowodowanych (zapaleniem cewki moczowej lub szyjki macicy): 1 g jednorazowo.

Trądzik: dawka 6 g, 0,5 g dziennie podczas pierwszej wizyty przez 3 dni, następnie 0,5 g dziennie raz w tygodniu przez 9 tygodni. Pierwszą tygodniową tabletkę należy przyjąć 7 dni po pierwszej tabletce (8 dni po rozpoczęciu leczenia), następne 8 tygodniowych tabletek należy przyjąć w odstępie 7 dni.

W przypadku pominięcia dawki, pominiętą dawkę należy przyjąć tak szybko, jak to możliwe, a kolejne dawki należy przyjmować w odstępie 24 godzin.


Zithromax w COVID-19


W 2020 roku, kiedy świat był w szoku z powodu błyskawicznego rozprzestrzeniania się koronowirusa na całym świecie, rozpoczęto badania nad skutecznością azytromycyny w połączeniu z lekami przeciwmalarycznymi. Badania wykazały, że leki przeciwmalaryczne mogą bardziej zaszkodzić pacjentom, wywołując skutki uboczne, niż wyleczyć Covid-19. Jednak skuteczność azytromycyny stosowanej samodzielnie przeciwko Covid-19 nie została jeszcze naukowo udowodniona.

Co wybrać: Zithromax czy generyk


Generyk to kopia leku, zwykle identyczna z oryginałem pod względem substancji czynnej, bezpieczeństwa, wpływu na organizm, jakości, właściwości i przeznaczenia. Jednocześnie leki generyczne są znacznie tańsze od produktu oryginalnego, ponieważ producenci leków generycznych przeznaczają znaczne środki na rozwój i badania przed opatentowaniem nowego leku, co ma wpływ na ostateczny koszt. Leki generyczne mogą być produkowane dopiero po wygaśnięciu patentu pierwotnego producenta danego leku. W tym przypadku konkurencyjne firmy farmaceutyczne legalnie wchodzą na rynek i zaczynają produkować leki generyczne, ale nie muszą przeprowadzać żadnych kosztownych badań, co sprawia, że cena leku jest znacznie niższa od ceny oryginału.

Warto zauważyć, że jeśli firma kupi tanią substancję czynną i nie oczyści jej wystarczająco, generyk może nie być wystarczająco skuteczny. A dodatkowe składniki mogą powodować alergie lub skutki uboczne.

Jeśli chcesz mieć naprawdę skuteczny i dobrej jakości lek, wybierz oryginał; jeśli nie stać cię na tak drogi lek, możesz wybrać wysokiej jakości generyk.

Generyki oryginalnego leku Zithromax to: Azithromycin, Azitrox, Sumamed, Zithrox i wiele innych leków zawierających substancję czynną azytromycynę.

Wniosek


Jeśli jakość i skuteczność to Twój wybór, to Zithromax jest dla Ciebie zdecydowanie bezpiecznym środkiem w walce z chorobami opisanymi w naszym materiale.

Terminowa terapia jest kluczem do zdrowego życia, więc nie wahaj się zamówić Zithromax z naszej apteki internetowej w najlepszej możliwej cenie.

 • Hanna Dudziak

  Mój mąż często zapada na zapalenie dróg oddechowych, ponieważ jest wrażliwy na zimno. Zithromax bardzo pomaga na silny kaszel i trudności w oddychaniu. Bierzemy lek na zapalenie płuc lub zakaźne zapalenie oskrzeli. I to działa.

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.