Jak dostać Lovegra bez recepty w Polsce
4.86 / 58

Jak dostać Lovegra bez recepty w Polsce

4.86 / 58
Zaczynasz wątpić w siebie, w niego, w wasz związek. Ale tak nie jest, bo właśnie dla kobiet z niskim libido wynaleziono tabletkę, która jest nie mniej cudowna niż dla mężczyzn.

Mamy przyjemność przedstawić Lovegra - Viagra dla kobiet. Jedna tabletka przyjęta na godzinę przed stosunkiem przeniesie Cię wprost na wyżyny rozkoszy, odświeżając Twoje relacje i przywracając pasję sprzed lat.

108.24zł 113.65zł

Lovegra: klucz do osiągnięcia szczytu przyjemności


Szybkie tempo życia, ciągły stres, stosy spraw do załatwienia, brak czasu, brak snu: wszystko to prowadzi do zużycia organizmu, dlatego nie chce się niczego innego, jak tylko odpocząć w ciszy. W pewnym momencie człowiek czuje się nawet nieswojo w towarzystwie partnera, bo intymność nie jest wcale pożądana, a wspomnienia ostatniego stosunku seksualnego rzucają go w rozpacz.

Dzięki Lovegra możliwe jest osiągnięcie zaskakujących rezultatów! Dowiedzmy się, jak działa i gdzie można go kupić w Polsce w najlepszej cenie.

Cena Lovegra


Cena Lovegra różni się w zależności od apteki. Upewnij się, że cena w naszej aptece internetowej jest najlepsza. Nieustannie pojawiają się promocje i bonusy. Na przykład, jeśli kupisz opakowanie Lovegry z 4 tabletkami, koszt 1 tabletki jest obniżony o 6,2 euro (przy normalnej cenie 6,55 euro), a jeśli zamówisz duże opakowanie, które zawiera 360 tabletek, koszt 1 tabletki wynosi tylko 1,7 euro, a jako dodatkowy bonus otrzymujesz kolejne 20 tabletek w prezencie.


Czy mogę kupić Lovegra bez recepty?


Tak, na naszej stronie możesz kupić Lovegra łatwo i wygodnie bez recepty. Nasi menedżerowie rozpatrzą Twoją prośbę i wyślą tabletki na wskazany adres tak szybko, jak to możliwe. Możesz zanurzyć się w świecie przyjemności, nie tracąc czasu na poszukiwanie leku w konwencjonalnych aptekach.

Zalety kupowania w aptece internetowej


W dzisiejszym świecie chcemy spędzać coraz mniej czasu na wędrówkach po sklepie i to samo dotyczy apteki. Zgadzam się, o wiele przyjemniej jest zostać w domu, przewidzieć i przygotować wspaniały romantyczny wieczór, niż biegać od jednej apteki do drugiej i rumienić się, pytając farmaceutę, czy cudowna pigułka Lovegra jest dostępna.

Kupując produkt w naszej aptece internetowej, możesz złożyć zamówienie o każdej porze dnia i nocy, siedząc w swoim ulubionym fotelu. Ochronimy Twoją anonimowość i dostarczymy tabletki pod Twój adres w dowolnym miejscu w kraju, zadowalając Cię najlepszą ceną. Przecież normalna apteka musi liczyć się z kosztami wynajęcia i utrzymania lokalu aptecznego, natomiast my dostarczamy lek bezpośrednio z magazynów oficjalnego producenta.

Na naszej stronie możesz również przeczytać prawdziwe opinie klientek, które już cieszą się pełnią życia seksualnego.


Jakie są przyczyny, które przyczyniają się do spadku libido u kobiet?


Spróbujmy zrozumieć, czym jest libido i jakie są objawy obniżonego libido. Libido to pożądanie seksualne, instynkt seksualny, chęć przeżycia orgazmu. Objawy obniżonego libido to: brak ochoty na seks, obniżony nastrój spowodowany niezadowoleniem z życia seksualnego, niechęć do seksu.

Przyczyn przyczyniających się do tego spadku może być wiele. Od fizjologicznych po psychosomatyczne. Przyjrzyjmy się tym, które występują najczęściej:

Przewlekły stres
Niezależnie od tego, w jaki sposób na to spojrzysz, stres to wydzielanie hormonu kortyzolu, który zabija wszelkie pragnienia poza tym, aby upewnić się, że stresujące sytuacje są traktowane tak szybko, jak to możliwe. Stres jest niebezpieczny dla kobiet, zwłaszcza gdy zmienia się poziom hormonów i zostaje przerwany cykl menstruacyjny. Przedłużający się i silny stres może doprowadzić nawet do braku miesiączki przez ponad trzy miesiące. W takich warunkach organizm walczy o przetrwanie i wyłącza funkcje rozrodcze, co maksymalnie obniża libido.

Niedobór snu
Kiedy człowiek jest nieustannie zajęty tysiącem spraw do załatwienia, a codzienna harówka pochłania cały jego czas, łącznie z odpowiednią ilością snu, z pewnością nie ma czasu na intymne przyjemności. Nawet jeśli intymność jest obecna w twoim życiu, to najczęściej z poczucia obowiązku, a nie z pragnienia. Bądź ostrożny, ponieważ w takich przypadkach możesz rozwinąć silną awersję do procesu, a w najgorszym przypadku nawet do bliskiej osoby.

Problemy z relacjami
Nieporozumienia, trwające konflikty, gasnące uczucia, zdrady i wiele innych różnych czynników może spowodować zanikanie atrakcyjności do partnera seksualnego. Porozmawiaj i przeanalizuj, co nie satysfakcjonuje Cię w związku, a być może zażywanie leków Lovegra jest właśnie kluczem do ożywienia dawnych uczuć.

Przyjmowanie leków, które obniżają libido

Wiele leków obniża libido: należą do nich tabletki na ciśnienie krwi, leki przeciwdepresyjne i niektóre tabletki antykoncepcyjne. Koniecznie poinformuj swojego lekarza o skutkach ubocznych, abyś mógł znaleźć inne leki, które utrzymają Twoje libido na odpowiednim poziomie.


Niska samoocena
Być może cierpisz na jakąś wadę fizyczną lub niedoskonałość. Pamiętaj, że tym, co nas wyróżnia i oddala od standardowego kanonu piękna, jest nasz napęd i wyjątkowość. Dlatego rozumiejąc ten prosty fakt, możesz spojrzeć na sytuację z zupełnie innej strony i zobaczyć swoje osobliwości jako wyłonienie się Twojej indywidualności.

Różne choroby
Zmiany w równowadze hormonalnej są często spowodowane różnymi chorobami, a stany zapalne układu moczowo-płciowego, choroby układu krążenia i cukrzyca mogą negatywnie wpływać na libido kobiety. W takich przypadkach należy dokładnie skonsultować się z lekarzem i jeśli to możliwe, wybrać lek, który nie wpływa na libido. Ponadto, jeśli pacjent jest leczony jakimkolwiek lekiem, powinien omówić z lekarzem możliwość jednoczesnego przyjmowania leku Lovegra.

Szkodliwe nawyki
Alkoholizm, palenie papierosów i nadużywanie narkotyków tłumią libido nie tylko pod względem psychologicznym, ale także neurofizjologicznym: zmniejszają aktywność ośrodków mózgowych związanych z pobudzeniem seksualnym i pożądaniem. W tym przypadku przyjemność z uzależnienia zastępuje przyjemność, którą można by dzielić z partnerem.

Menopauza

Zmiany hormonalne w organizmie mogą powodować u kobiet utratę pożądania, a czasem dyskomfort podczas seksu - suchość, a nawet ból. Lovegra może pomóc, nie tylko eliminując suchość, ale także promując produkcję naturalnej lubrykacji i przepływ krwi do organów miednicy, aby przywrócić pasję i pożądanie jak w kwiecie życia seksualnego.


Co to jest Lovegra i w jakim celu się ją stosuje


Lovegra to lek przeznaczony do zwiększania kobiecego libido. Dzięki swojemu działaniu pomoże każdej dziewczynie lub kobiecie odzyskać dawną pasję, a czasem dowiedzieć się czegoś nowego o sobie.

Tabletki zostały opracowane z uwzględnieniem wszystkich osobliwości kobiecego organizmu, nie zaburzają tła hormonalnego ani cyklu miesiączkowego i nie powodują uzależnienia. Czyż to nie cud?

Mechanizm działania Lovegra


Lovegra należy do kategorii leków zwanych inhibitorami FDE-5. Gdy dochodzi do dysfunkcji seksualnej lub obniżonego pobudzenia, mięśnie nerwowe napinają się i blokują przepływ krwi.

Substancją czynną w Lovegra jest sildenafil, który odgrywa ważną rolę w procesie pobudzenia kobiecej reakcji seksualnej. Natychmiast po zastosowaniu i wejściu do organizmu kobiety, substancja czynna zaczyna normalizować miejscowy układ krążenia. Efektem jest silny dopływ krwi do narządów płciowych. Dzięki zwiększonemu przepływowi krwi w okolicach pochwy, kobieta jest w stanie całkowicie się zrelaksować i poprawić wrażliwość swoich miejsc intymnych.

Lovegra działa na organizm kobiety w następujący sposób: poprawa krążenia krwi w narządach miednicy, wydzielanie naturalnej lubrykacji pochwy, zwiększenie wrażliwości łechtaczki i innych stref erogennych, zwiększenie libido, zwiększenie ogólnego napięcia ciała.

Kobieta przyjmująca lek ma stosunek seksualny bez bólu i z maksymalną przyjemnością podczas intymności.


Wskazania do stosowania


Najczęstsze wskazania do stosowania to:

 • utrata libido;
 • niemożność osiągnięcia satysfakcji (brak orgazmu);
 • zmniejszona wrażliwość;
 • suchość pochwy lub słabe wydzielanie naturalnej lubrykacji;
 • oziębłość.


Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania leku Lovegra?


Choć Lovegra jest lekiem w miarę bezpiecznym, ma kilka przeciwwskazań do stosowania, podobnie jak wszystkie inne leki. Leku nie należy przyjmować w przypadku wystąpienia któregokolwiek z następujących objawów

 • Indywidualna nietolerancja substancji czynnej i (lub) którejkolwiek z substancji pomocniczych;
 • Choroby zapalne narządów miednicy w ostrej fazie;
 • niedawno przeszła operację genitaliów;
 • choroby onkologiczne;
 • Problemy z sercem (niewydolność serca, arytmia);
 • wysokie ciśnienie krwi;
 • Anemia, białaczka i inne choroby układu krwionośnego;
 • zaburzenia czynności nerek i wątroby;
 • Przyjmowanie leków z grupy azotynów i tlenków azotu; jednoczesne stosowanie innych środków pobudzających w celu stymulacji seksualnej.

Lovegra jest zabroniona dla mężczyzn, ponieważ lek nie jest pełnym analogiem męskiej Viagry i został opracowany specjalnie dla kobiet, z uwzględnieniem specyfiki ich organizmu.

Nawet jeśli nie ma przeciwwskazań, przed zastosowaniem leku Lovegra warto skonsultować się z lekarzem.


Czy lek należy przyjmować przed ukończeniem 18 roku życia?


Eksperci jednogłośnie odradzają przyjmowanie leku dziewczynom poniżej 18 roku życia. Według niektórych badań kobiece libido kształtuje się w wieku 21-22 lat, a przyjmowanie tych preparatów może zaburzyć naturalny proces powstawania libido.

Czy Lovegra może być przyjmowana w czasie ciąży


Zabrania się przyjmowania leku w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią.

Lovegra i alkohol


Lek nie współgra z alkoholem, gdyż jego jednoczesne stosowanie może wywołać ataki agresji, niepokoju i lęku.

Prowadzenie i przyjmowanie leku Lovegra


Nie zaleca się przyjmowania tabletek przed prowadzeniem pojazdów mechanicznych lub obsługą ciężkich maszyn, ponieważ może to spowodować objawy takie jak utrata przytomności, niewyraźne widzenie, senność lub zawroty głowy.


Działania niepożądane


Lovegra jest na ogół bardzo dobrze tolerowana przez kobiety, ale podczas stosowania leku mogą wystąpić pewne działania niepożądane.

Działania niepożądane obejmują bóle i zawroty głowy, nudności, kołatanie serca i wahania ciśnienia tętniczego, bóle brzucha, bóle mięśni, pogorszenie widzenia. W przypadku wystąpienia tych objawów należy przerwać przyjmowanie tabletek i skonsultować się z lekarzem.

Zgodność z innymi lekami


Nie jest kompatybilny z lekami zawierającymi azotany, takimi jak nitrogliceryna. Nie należy przyjmować tabletek jednocześnie z grejpfrutem lub wyciśniętym sokiem grejpfrutowym.

Przedawkowanie


Maksymalna dawka dobowa wynosi 100 mg. W przypadku przedawkowania może nastąpić szybkie pogorszenie stanu zdrowia. Leczenie jest objawowe, należy skonsultować się z lekarzem.


Skład i postać produktu


Lek występuje w postaci różowych kapsułek, każda kapsułka zawiera 100 mg syldenafilu.

Oprócz substancji czynnej każda tabletka zawiera również następujące substancje pomocnicze: wapnia wodorofosforan, celuloza, wapnia hydromeloza.


Dawkowanie i podawanie leku Lovegra


Lovegra powinna być przyjmowana doustnie z dużą ilością wody 30-60 minut przed stosunkiem, na czczo lub po posiłku.

Po 40-45 minutach od przyjęcia składniki leku zaczną mieć aktywne działanie. Efekt terapeutyczny obserwowany jest przez 5-6 godzin.

Przed zastosowaniem leku zaleca się konsultację z lekarzem!

Standardowa dawka to 1 tabletka (100 mg) nie częściej niż raz w ciągu 24 godzin. Za pierwszym razem przyjmuje się połowę dawki dobowej - 50 mg. Po tym okresie okaże się, jak lek wpływa na organizm kobiety i właściwe będzie późniejsze zwiększenie lub zmniejszenie dawki.

Nigdy nie stosować więcej niż dawka dobowa 100 mg!

Wniosek


Lek Lovegra (kobieca Viagra) pomoże każdej kobiecie uczynić jej życie seksualne pełnym i jakościowym.

 • Elwira S.

  Działa świetnie! Robi dokładnie to, co mówi, że robi.

 • Anna K.

  nie jestem pewna, czego inne panie oczekiwały od tego produktu i napisały negatywne recenzje, że ta pigułka nie działa. Nieprawda, działa i działa bardzo dobrze. Jeśli jesteś kobietą i przechodzisz zmiany hormonalne, być może to nie wystarczy. Ale poza tym bardzo to polecam.

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.