Gdzie kupić Priligy (Dapoxetine) bez recepty
4.90 / 87

Gdzie kupić Priligy (Dapoxetine) bez recepty

4.90 / 87

Priligy to lek znany w Polsce z leczenia przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Składnikiem aktywnym tych leczniczych tabletek jest dapoksetyna, która jest doskonale tolerowana przez mężczyzn i pomaga im odzyskać dawną pewność siebie w sferze seksualnej oraz apetyt.

196.79zł 206.62zł

Lek na zaburzenia erekcji Priligy: bądź maratończykiem, a nie sprinterem


Problemy z przedwczesnym wytryskiem mogą dotknąć każdego mężczyznę, niezależnie od wieku. Wtedy właśnie zaczyna czuć się niepewnie, rozwija kompleksy, a w konsekwencji problemy komunikacyjne z partnerem, które w ciężkich przypadkach prowadzą do rozpadu związku. Możliwa jest również depresja. Ale nie dla ciebie! Jesteśmy gotowi przedstawić Ci cudowny lek Priligy, który przywróci radość z seksualnych przyjemności i radość życia.

Poznajmy wspólnie wszystkie cechy Priligy i odpowiedzmy na pytania: jak dokładnie działa ten lek, czy są przeciwwskazania do jego stosowania i czy zdarzają się przypadki przedawkowania, a także jak należy go przyjmować i czy Priligy można zastąpić tańszym generykiem. Zdradzimy Ci też sekret, dlaczego najlepsza cena Priligy to ta na naszej stronie, którą możesz zobaczyć właśnie teraz przed swoimi oczami.

Cena Priligy


Jeśli stosowałeś już produkty Priligy, to wiesz jak bardzo są skuteczne i jak niesamowicie drogie. My natomiast oferujemy Państwu, jako naszemu cenionemu klientowi, zakup wysokiej jakości produktu, który działa prawidłowo, za absolutnie adekwatną cenę, z korzyściami i bonusami dla siebie.

Jakie korzyści czekają na Ciebie w naszej aptece? Przyjrzyjmy się przykładowi. Jeśli kupisz duże opakowanie 180 tabletek, zapłacisz tylko 2,61 EUR zamiast zwykłych 4,76 EUR za 1 tabletkę, co przybliży Cię do szczytu rozkoszy. I damy ci też 10 dodatkowych pigułek. Jeśli jednak kupisz również mniejsze opakowanie tabletek, oszczędzasz już 2,27 euro. Czy nie jest to dobry powód, aby skorzystać z najlepszej ceny i zamówić wcześniej z naszej strony?


Priligy można kupić bez recepty


Nasza odpowiedź jest jednoznacznie twierdząca. W końcu nie mamy moralnego prawa stawać pomiędzy Tobą a Twoim pełnym i satysfakcjonującym życiem seksualnym, więc nie ma nic prostszego niż zakup leku w naszej aptece. Wystarczy, że klikniesz kilka przycisków, a nasi wróżkowie natychmiast zabiorą się do pracy, pakując i wysyłając Twoje zamówienie w ciągu kilku godzin. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie apteki potraktują Cię z taką samą uczciwością i troską, dlatego też do zakupu leku może być konieczne przedstawienie recepty.

Jakie są zalety kupowania w aptece internetowej?


Zalety kupowania leków w aptece internetowej stają się coraz bardziej oczywiste.

Po pierwsze, jest to spora oszczędność czasu i nerwów. Nie ma potrzeby błądzenia po aptekach w poszukiwaniu odpowiedniego leku. Wystarczy, że zamówisz lek online z komfortu swojego domu i otrzymasz go bezpośrednio do rąk pod wskazanym adresem.

Po drugie, chodzi o prywatność. Nikt nie spojrzy na ciebie, gdy zapytasz farmaceutę, czy lek, którego potrzebujesz, jest w magazynie. Nasza apteka internetowa zachowa Twoje dane w tajemnicy, ponieważ prywatność naszych klientów jest dla nas zawsze priorytetem.

Po trzecie, pełny dostęp do informacji. Wszystkie potrzebne informacje możesz przeczytać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, a jeśli potrzebujesz dodatkowej porady, możesz skontaktować się z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Po czwarte, chodzi o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie, bo nie musisz mieć kontaktu z chorymi ludźmi, stojąc w kolejce w aptece. I tak, oczywiście, pokazując receptę, aby kupić lek.

Po piąte chodzi o oszczędność, bo już udowodniliśmy, że nasza apteka oferuje Państwu najlepszą cenę za leki. Dlaczego to jest takie tanie? Powodem jest to, że pieniądze, które normalne apteki wydają na wynajem lokalu, na drogie witryny, na pensje dla pracowników biurowych, na dodatkowe podatki, kumulujemy w systemie bonusów i rabatów, który pozwala na zakup tylko wysokiej jakości leków w przystępnej cenie.


Co to jest Priligy i w jakim celu się go stosuje


Jeśli zdiagnozowano u Ciebie przedwczesny wytrysk, to Priligy jest Twoim przyjacielem i pomocnikiem w chwilach, które zdecydowanie chcesz przedłużyć. Lek ma działanie kumulacyjne i jak większość mężczyzn zauważyła, z czasem udało się wydłużyć czas trwania stosunku seksualnego o współczynnik 3 lub nawet 4. Doskonały wynik, prawda?

Czym jest przedwczesny wytrysk i jakie są jego objawy?


Przedwczesny wytrysk lub przedwczesna ejakulacja to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie kontrolować podniecenia seksualnego, przedłużając stosunek wystarczająco długo, aby dać przyjemność seksualną swojej partnerce.

Do najczęstszych przyczyn należą czynniki psychologiczne (stres, lęki, nadpobudliwość), a także długotrwała abstynencja seksualna, nadwrażliwość główki penisa czy procesy zapalne w gruczole krokowym.

W takiej sytuacji mogą wystąpić następujące objawy:

 • Wytrysk następuje już przy minimalnym pobudzeniu;
 • Wytrysk może wystąpić przed wprowadzeniem penisa;
 • Przerwanie odruchu wytrysku;
 • Krótkie stosunki seksualne, charakteryzujące się zasadniczo różnymi czasami orgazmu.


Jak działa Priligy: mechanizm działania


Działanie leku opiera się na zwiększeniu stężenia serotoniny. Jest to substancja, która pomaga komórkom nerwowym przekazywać do siebie impulsy. Kumulując się między komórkami nerwowymi, zwiększa liczbę impulsów hamujących w ośrodkach wytrysku w mózgu. Występuje tłumienie aktywności podobnych ośrodków w rdzeniu kręgowym. Rdzeń kręgowy generuje impulsy, które powodują wytrysk. Substancja czynna dapoksetyna zmniejsza przewodnictwo włókien nerwowych, zwiększając czas trwania stosunku seksualnego. Odbiera on informacje z receptorów znajdujących się w penisie i gruczole krokowym.

Po wprowadzeniu do organizmu lek zaczyna działać w ciągu 1-2 godzin. Maksymalny efekt utrzymuje się przez 5-6 godzin.

Jakie są wskazania do stosowania leku Priligy


Priligy jest wskazany dla mężczyzn w wieku od 18 do 64 lat, pod warunkiem wykonania wszystkich badań lekarskich i postawienia diagnozy przedwczesnego wytrysku. Nie wykazano skuteczności u mężczyzn w wieku powyżej 65 lat.

Nie jest przeznaczony do ciągłego codziennego stosowania i powinien być przyjmowany tylko wtedy, gdy planowany jest stosunek płciowy. Leku nie należy stosować częściej niż raz na 24 godziny.

Tabletki pomagają w obecności następujących czynników: erekcja występuje przedwcześnie podczas podniecenia seksualnego, czas utajonego wytrysku jest krótszy niż 2 minuty, mężczyzna nie może kontrolować wytrysku, problemy z funkcją erekcji obserwowane są od ponad 6 miesięcy, prowadzi do rozwoju stanów depresyjnych. Zabrania się przyjmowania dapoksetyny jednocześnie z lekami narkotycznymi.

Priligy blokuje problem przedwczesnego wytrysku tylko chwilowo. Aby wyeliminować stan patologiczny, konieczne jest poddanie się badaniu, które pozwoli ustalić przyczynę przedwczesnego wytrysku.


Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania leku Priligy?


Przeciwwskazaniami do stosowania leku są:

 • Pacjenci, u których przedwczesny wytrysk nie został zdiagnozowany i potwierdzony;
 • Nadwrażliwość lub indywidualne uczulenie na substancję czynną lub na którykolwiek ze składników leku;
 • niewydolność serca, która może objawiać się obrzękami kończyn dolnych, dusznością;
 • zaburzenia przewodzenia w sercu, ciężkie choroby układu krążenia;
 • zawał serca, omdlenie, mania i ciężka depresja;
 • choroby wątroby - marskość, zapalenie wątroby, przewlekła niewydolność wątroby;
 • choroby nerek.
 • Osoby poniżej 18 roku życia nie powinny przyjmować leku.

Nawet jeśli nie ma przeciwwskazań, przed zastosowaniem leku Priligy warto skonsultować się z lekarzem i poinformować go o wszelkich chorobach, alergiach i przyjmowanych lekach.


Jakie są działania niepożądane leku Priligy?


Priligy jest na ogół dobrze tolerowany przez mężczyzn, jednak podczas stosowania leku mogą czasami wystąpić działania niepożądane. Większość działań niepożądanych występuje u mężczyzn, którzy przekraczają możliwe dawki leku.

Niektóre z działań niepożądanych to: nudności, biegunka lub zaparcia, wymioty, wzdęcia brzucha, wzdęcia, zaburzenia snu, ból głowy, epizody zawrotów głowy, drżenie kończyn, zmniejszenie libido, impotencja, niestabilny stan psycho-emocjonalny, mania, zmęczenie, spadek koncentracji, zaburzenia rytmu serca, skoki ciśnienia krwi, niewyjaśniony niepokój, gorączka, uderzenia gorąca, przejściowe zaburzenia słuchu i widzenia, duszny nos, suchość w ustach, świąd.

Kategorycznie zabrania się przyjmowania leku jednocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi, przeciwdrgawkowymi, nasennymi, uspokajającymi, antybiotykami.

W przypadku wystąpienia takich objawów należy przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem; w szczególnych przypadkach należy zwrócić się o pomoc lekarską.


Co robić w przypadku przedawkowania leków


Ogólnie rzecz biorąc, objawy przedawkowania obejmują działania niepożądane, takie jak senność, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, nudności i wymioty, tachykardia, drżenie, pobudzenie i zawroty głowy.

Nie ma specyficznego leczenia. Leczenie może być objawowe i wspomagające. Ze względu na wysoki stopień wiązania z białkami i dużą objętość dystrybucji chlorowodorku dapoksetyny, dializa, hemoperfuzja i wymienne przetaczanie krwi raczej nie są pomocne.

Lek może być przyjmowany z alkoholem


Nie należy przyjmować leku i alkoholu jednocześnie, gdyż może to wywołać niepożądane reakcje, takie jak ciężkie zaburzenia pracy serca, naczyń krwionośnych i wątroby.

Co się stanie, jeśli pacjent prowadzi pojazd podczas stosowania leku Priligy?


Dapoksetyna może powodować omdlenia, zawroty głowy, dlatego nie zaleca się prowadzenia samochodu i wykonywania pracy wymagającej szczególnej koncentracji podczas przyjmowania leku. Ponadto po zażyciu tabletek mężczyźni mogą odczuwać spadek czujności i zmniejszenie koncentracji uwagi.


Skład i postać leku


Lek występuje w postaci tabletek zapakowanych w blistry, które są umieszczone w tekturowym pudełku. Konfiguracja, kolor i kształt tabletów mogą się różnić w zależności od producenta. Każda tabletka zawiera określoną ilość substancji czynnej, dapoksetyny: 30 mg i 60 mg.

Oprócz składnika głównego lek zawiera następujące substancje pomocnicze: laktozę jednowodną, celulozę mikrokrystaliczną, sól sodową kroskarmelozy, koloidalny dwutlenek krzemu bezwodny, magnezu stearynian.

Jak przyjmować Priligy i jakie dawki stosować


Lek Priligy przyjmuje się doustnie bez żucia i z dużą ilością wody, niezależnie od tego, czy się je czy nie. Leku nie należy przyjmować częściej niż raz w ciągu 24 godzin. Warto zaznaczyć, że leku nie stosuje się codziennie i należy go zażyć na 1-3 godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Należy pamiętać, że skuteczne dawkowanie może być przepisane indywidualnie przez lekarza! Nie należy stosować preparatu w dużych dawkach.

Zaleca się rozpoczęcie stosowania od 30 mg na 1-3 godziny przed stosunkiem płciowym. Jeśli nie jest to skuteczne, należy zwiększyć dawkę do 60 mg na dobę. Maksymalna dopuszczalna ilość to 90 mg, ale tylko w przypadku przepisania przez lekarza dla otyłych mężczyzn. Efekt utrzymuje się przez 5-6 godzin.

Należy pamiętać o ponownym badaniu po 6 miesiącach od przyjęcia leku.


Co jest lepsze: oryginał czy generyk


W wielu przypadkach wersja generyczna przypomina składem lek oryginalny (ta sama substancja czynna, ta sama dawka, podobne substancje pomocnicze), ale w przeciwieństwie do leku opatentowanego, producenci leków generycznych nie muszą prowadzić bardzo kosztownych badań i nie muszą inwestować w uzyskanie patentu. Jednak generyki mają nieco więcej substancji pomocniczych, co może powodować uczulenie na niektóre z nich. Pytanie, co wybrać, czy oryginalny lek, czy generyk, jest czyjąś zgadywanką: jeśli chcesz mieć 100% skuteczny i wysokiej jakości lek, wybierz oryginalny Priligy; jeśli cena jest ważniejsza, wybierz wysokiej jakości generyk.

Opinie o produkcie


Mężczyźni chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami ze stosowania produktu. Ponad 90% mężczyzn zauważa, że czas trwania stosunku seksualnego zaczął się zwiększać i poprawiać dosłownie 2-3 tygodnie po rozpoczęciu przyjmowania tych cudownych tabletek.

Wniosek


Tak więc, po rozważeniu wszystkich aspektów związanych z Priligy, teraz wiesz na pewno, że 3-4-krotne zwiększenie czasu trwania stosunku seksualnego jest prawdziwe! Jeśli jesteś gotowy zrobić krok w kierunku lepszego życia seksualnego, to tym krokiem jest zamówienie leku z naszej strony w najtańszej cenie.

Pamiętaj jednak, że aby zastosować lek musisz mieć potwierdzoną diagnozę przedwczesnego wytrysku. We wszystkich innych przypadkach nie należy przyjmować leku, ponieważ nie udowodniono jego korzyści i skuteczności u zdrowych mężczyzn.
 • Stanisław K.

  To świetny produkt, działa tak, jak się spodziewałem, ale bez bólu głowy! Łatwo, 3 dni w świetnym nastroju. To jest wspaniałe. Zalecam w 100%.

 • Marek O.

  Byłem zaskoczony efektem ponad wszelkie oczekiwania. Biorę co trzy dni i cieszę się, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Chcę brać bez przerwy.

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.