Provigil (Modafinil) bez recepty
4.89 / 159

Provigil (Modafinil) bez recepty

4.89 / 159

Produktem, na którym się skupiamy jest Provigil, skuteczny lek znany na arenie międzynarodowej pod nieoficjalną nazwą "pigułki umysłu", który zapewni Ci długotrwały sen, poprawi aktywność Twojego mózgu i pomoże Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne.

168.86zł 177.31zł

Provigil - inteligentna pigułka dla Twojej efektywności


Jakże często brakuje nam energii do wykonywania pozornie prostych codziennych czynności, nie mówiąc już o skomplikowanych zadaniach w pracy czy w okresie egzaminów studenckich. Jeśli jesteś zmęczony, senny lub nadpobudliwy i nie możesz się skupić, ten artykuł pomoże.

Provigil jest szeroko stosowany przez osoby wykonujące zawody, które wymagają długich zmian i godzin pracy oraz konieczności zachowania czujności i koncentracji przez cały czas. Należą do nich: policjanci, ratownicy, lekarze, operatorzy central telefonicznych, wojskowi, inżynierowie i wielu innych.

Jeśli jesteś zainteresowany tym cudownym lekiem, polecamy Ci przeczytać ten artykuł, w którym odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania: czym jest Provigil, jak wpływa na organizm, czy może powodować skutki uboczne i gdzie kupić go w Polsce w najlepszej cenie.

Cena Provigilu


Koszt tabletek Provigil w Polsce może się znacznie różnić w zależności od apteki. Oferujemy Państwu jedne z najlepszych cen, ponieważ dbamy o naszych klientów i zawsze chętnie zapewniamy Państwu najlepsze warunki zakupu. Dlaczego cena w naszej aptece jest tak niska wyjaśnimy później, ale teraz weźmy konkretny przykład, aby pokazać Ci zalety zamawiania leku na naszej stronie. Jeśli kupisz opakowanie z dawką 100 mg, automatycznie otrzymasz zniżkę i cena 1 tabletki wyniesie 3,45 EUR zamiast normalnej ceny 3,62 EUR. Jeśli wybierzesz 360 kapsułek, zaoszczędzisz 1,05 EUR i otrzymasz od nas dodatkowo 20 tabletek, w sumie 380 tabletek. Oszczędności są oczywiste!


Czy mogę kupić Provigil bez recepty?


Tak, na naszej stronie możesz bez problemu kupić tabletki Provigil bez recepty i otrzymać je jak najszybciej pod wskazany adres. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a nasi wykwalifikowani menedżerowie skontaktują się z Państwem, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły. Jednak w innych aptekach, zarówno internetowych, jak i tradycyjnych, może być wymagana recepta.

Jakie są zalety kupowania leków w aptece internetowej?


Tempo współczesnego świata pozostawia nam coraz mniej czasu nawet na ważne sprawy i dla siebie. Nie ma potrzeby tracić czasu i chodzić do apteki w poszukiwaniu odpowiedniego leku. W końcu będziesz musiał dostosować się do harmonogramu pracy apteki, ustawiając się w kolejce obok ludzi z przeziębieniami tylko po to, aby dowiedzieć się, że lek, którego potrzebujesz, jest niedostępny w magazynie. Lepiej poświęcić ten czas na zadbanie o siebie i po przygotowaniu ulubionej herbaty zamówić potrzebne tabletki online, nie wstając z fotela i otrzymać je jak najszybciej bezpośrednio do domu lub biura.

Ponadto z pewnością docenisz kolejną zaletę zakupu tabletek w naszej aptece internetowej, a mianowicie koszt leku. Zastanawiasz się, dlaczego jest tak tani? Właściwie jest to proste: nie musimy ponosić dodatkowych kosztów, które ponosi normalna apteka, płacąc drogi czynsz, pensje pracowników w każdej lokalizacji, rachunki i inne wydatki. Współpracujemy tylko z oficjalnymi producentami leków i dostarczamy Twoje leki bezpośrednio z magazynów firm farmaceutycznych, ponieważ nasze oszczędności to Twoje rabaty i najlepsze ceny leków.


Co to jest Provigil i w jakim celu się go stosuje?


Provigil jest przede wszystkim lekiem nootropowym opracowanym w celu zmniejszenia nadmiernej senności w ciągu dnia spowodowanej stanem medycznym zwanym narkolepsją. Narkolepsja to zaburzenie neurologiczne, w którym osoba nie jest w stanie w pełni kontrolować swoich stanów snu i czuwania i może nagle zasnąć w dowolnym momencie, nawet podczas prowadzenia samochodu lub wykonywania zadań zawodowych.

Z czasem jednak zaczęły po nią sięgać nawet absolutnie zdrowe osoby, bo nie da się nie zauważyć jej pozytywnego wpływu na funkcje poznawcze.

Provigil to Twój wierny pomocnik, gdy potrzebujesz dawki leku dla swojego umysłu - wystarczy jedna tabletka, a pozostaniesz skupiony na ważnych rzeczach i zachowasz fantastyczną wydajność przez długi czas.

Czym są nootropy i czym różnią się od środków odurzających?


Nootropy to grupa leków, które działają na ośrodkowy układ nerwowy. Stosuje się je w celu poprawy pamięci, czujności umysłowej i koncentracji. Nootropy mają za zadanie zwiększyć odporność mózgu na szereg szkodliwych czynników, jak np. nadmierny wysiłek czy niedotlenienie.

Takie leki są opracowywane dla pacjentów z problemami neurologicznymi. Na przykład dla osób cierpiących na udar mózgu, epilepsję czy Alzheimera.

Nootropy mają inny mechanizm działania niż narkotyki i nie uzależniają.


Jakie są wskazania do stosowania leku Provigil


Głównym wskazaniem do przyjmowania leku są zalecenia lekarskie dotyczące narkolepsji, ale jest on również zatwierdzony w przypadku nadpobudliwości i zaburzeń uwagi, zespołu obturacyjnego bezdechu sennego, stwardnienia rozsianego, depresji, a w niektórych przypadkach jest przepisywany na schizofrenię.

Jednak w ostatnich latach po lek aktywnie sięgają również osoby zdrowe, u których występują: nieregularne lub zmienne godziny pracy, szczytowe obciążenie pracą (zarówno psychiczną, jak i fizyczną), studenci na egzaminach lub inny silny stres w trakcie nauki.

Zaleca się przyjmowanie leku Provigil tylko po konsultacji ze specjalistą.

Jak Provigil wpływa na organizm: mechanizm działania


Substancją czynną tego leku jest modafinil. Modafinil jest szybko działającym lekiem o długim czasie działania. Rozkładany jest w wątrobie i osiąga swój szczyt w ciągu 2-4 godzin, choć pierwsze efekty pojawiają się już po godzinie. Okres półtrwania tabletki wynosi 15 godzin, co może utrudniać zasypianie, jeśli jest ona przyjmowana wieczorem.

Warto zauważyć, że modafinil selektywnie aktywuje neurony:

 • zwiększa poziom głównego neuroprzekaźnika pobudzającego w mózgu, glutaminianu, który wpływa na zdolności umysłowe, oraz obniża poziom neuroprzekaźnika hamującego, kwasu gamma-aminomasłowego (GABA), który ma działanie uspokajające i relaksujące, niezbędne do zasypiania;
 • zwiększa produkcję oreksyny (substancji związanej z przełączaniem faz snu i czuwania oraz odpowiedzialnej za utrzymanie czuwania), której niedobór powoduje narkolepsję;
 • Zwiększa poziom histaminy, co wpływa na regulację cyklu sen-budzenie. Należy jednak zaznaczyć, że ze względu na wytwarzanie histaminy, lek jest przeciwwskazany u osób z wyraźnymi reakcjami alergicznymi;
 • Zwiększa ilość dopaminy w mózgu;
 • hamuje transport noradrenaliny, zwiększając jej ilość;
 • stymuluje układ serotoninergiczny, powodując uwalnianie serotoniny, odpowiedzialnej za nastrój i emocje, bez silnego efektu euforycznego.


Przeciwwskazania do stosowania leku Provigil


Przeciwwskazania do przyjmowania tego leku są następujące:

 • Indywidualna wrażliwość na modafinil lub którąkolwiek substancję pomocniczą;
 • nietolerancja laktozy;
 • ciąża;
 • karmienie piersią;
 • Istotne manifestacje choroby wieńcowej.
 • W przypadku chorób nerek i wątroby lek należy przyjmować ze szczególną ostrożnością i po konsultacji z lekarzem.

W przypadku stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych należy stosować alternatywne lub towarzyszące metody antykoncepcji w trakcie i przez dwa miesiące po zaprzestaniu stosowania leku Modafinil.

Przed rozpoczęciem stosowania tego leku należy poinformować lekarza o wszystkich lekach, suplementach diety, alergiach, istniejących wcześniej schorzeniach i aktualnym stanie zdrowia.


Provigil i alkohol


Alkohol i Provigil mają przeciwne działanie, dlatego mieszanie nawet małych dawek jest zdecydowanie odradzane.

Podczas stosowania leku Provigil można prowadzić pojazdy


Nie zaleca się przyjmowania tabletek podczas prowadzenia pojazdu lub obsługiwania maszyn, ponieważ może to spowodować objawy takie jak niewyraźne widzenie lub zawroty głowy.

Dzieci mogą przyjmować lek


Lek Provigil nie może być przyjmowany przez dzieci w wieku poniżej 16 lat.


Działania niepożądane


Provigil może powodować łagodne do ciężkich działania niepożądane.

Najczęściej występującymi działaniami niepożądanymi mogą być: ból głowy, zawroty głowy, drżenie, nerwowość, niepokój, bezsenność, nudności, utrata apetytu, suchość w ustach, zawroty głowy, katar, zaparcia, ból brzucha, ból pleców, szybkie bicie serca, depresja.

W przypadku wystąpienia tych objawów należy zwrócić się do lekarza.

W rzadkich przypadkach najpoważniejszymi powikłaniami po zastosowaniu modafinilu mogą być: toksyczna nekroliza naskórka, wysypka z objawami ogólnoustrojowymi, zespół Stevensa-Johnsona. Stany te wymagają hospitalizacji i przerwania stosowania tabletek.

Co się dzieje w przypadku przedawkowania


W przypadku celowego lub przypadkowego przedawkowania modafinilu odnotowuje się podwyższone ciśnienie krwi i tachykardię, wskazujące na zaburzenia czynności układu krążenia i powodujące ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Wielu pacjentów zgłasza intensywne bóle głowy, które nie ustępują po lekach przeciwbólowych i trwają 2-3 dni. Bezsenność, zwiększona nerwowość i obniżony nastrój mogą również przeszkadzać niektórym pacjentom.

Czy to prawda, że Provigil jest używany przez wojsko?


Modafinil jest aktywnie wykorzystywany przez amerykańskich pilotów podczas misji bojowych oraz przez personel wojskowy z różnych krajów, gdy muszą się skoncentrować przez długi czas.


Sportowcy i Provigil


Provigil był używany przez wielu sportowców jako aktywna pomoc w osiąganiu celów sportowych. Provigil pomaga w najtrudniejszych treningach sportowych, może zwiększyć wytrzymałość fizyczną i zmniejszyć zmęczenie. Należy jednak zachować ostrożność przy przyjmowaniu Provigilu, gdyż obecnie znajduje się on na liście leków, których sportowcy nie mogą stosować podczas przygotowań do zawodów, w trakcie procesu treningowego oraz bezpośrednio podczas turniejów.

Lek jest skuteczny dla uczniów


Tak, studenci zauważyli, że narkotyk działa jak silny stymulant intelektualny, który pomaga im przetwarzać ogromne ilości informacji. Lek pomaga również poprawić pamięć, koncentrację na niezbędnych pytaniach oraz obniża poziom lęku, co jest szczególnie ważne podczas egzaminów.


Skład i postać leku


Lek Provigil jest dostępny w postaci tabletek. Każda tabletka zawiera 100 mg lub 200 mg substancji czynnej modafinilu oraz składniki niefarmakologiczne: laktozę, skrobię kukurydzianą, magnezu monokrzemian, sodu krzyżowego, poliwidon, magnezu stearynian i talk. Liczba tabletek zawartych w opakowaniu i ich konfiguracja zależy od producenta.

Dawkowanie i podawanie leku Provigil


Dawkowanie leku Provigil zostanie przepisane indywidualnie przez lekarza.

Tabletki mają dwie opcje dawkowania: 100 mg i 200 mg.

Lek Provigil należy przyjmować po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Zwykle dawka dobowa wynosi 100-200 mg, ale w niektórych przypadkach dawka może być zwiększona do 400 mg na dobę. Zaleca się unikać przyjmowania leku po południu, jeśli chce się dobrze spać.

Jeśli terapia jest połączona z pracą zmianową, należy przyjąć tabletkę 200 mg na godzinę przed rozpoczęciem pracy.

Najczęściej sportowcy zaczynają przyjmować minimalną dawkę leku na 2-3 godziny przed rozpoczęciem treningu. Na przykład, zwykle zaczynają od 50 mg na dawkę i stopniowo zwiększają dawkę do 200 mg.

Studenci przyjmują 200 mg leku na 2-3 godziny przed przystąpieniem do egzaminów.


Co wybrać: Provigil czy generyki?


Generyk to lek, którego skład opiera się na tej samej ilości i jakości substancji czynnej co produkt oryginalny. Produkt może być dokładnie taki sam jak oryginał, ale jest poza patentem. Koszt tych leków jest znacznie niższy, ponieważ inne firmy nie ponoszą kosztów rozwoju i badań, a po prostu wykorzystują istniejącą formułę leku po wygaśnięciu patentu.

Provigil to oryginalny opatentowany lek z substancją czynną modafinil.

Modvigil i Modalert to najpopularniejsze generyki Provigilu. Zawierają one dokładnie taką samą dawkę substancji czynnej jak lek opatentowany, ale są znacznie tańsze.

Ogólnie rzecz biorąc, zarówno oryginał, jak i generyki mają podobne właściwości, ale jeśli potrzebujesz silniejszego efektu, weź Provigil i jeśli cena jest najważniejszym czynnikiem, możesz wybrać dowolny z tych generyków.

Wniosek


Provigil jest niezastąpiony, gdy sytuacje życiowe wymagają najwyższego poziomu koncentracji. Provigil utrzyma Cię w czujności przez cały dzień lub dłużej, pozwoli Ci zachować kontrolę i da Ci niesamowitą pewność, że naprawdę panujesz nad sytuacją, gdy inni padają z wyczerpania.

Od fantastycznej skuteczności dzieli Cię tylko jeden krok: zamów cudowny lek na naszej stronie internetowej.

 • Wojciech

  Biorę Provigil raz dziennie i dzięki niemu odzyskałem swoje życie. Byłem zagrożony utratą pracy, ponieważ wyczerpanie powodowało, że nie byłem w stanie się skupić lub produkować. Po zażyciu Provigil, mój szef mówi, że jest zdumiony moją wydajnością.

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.