Clomid w najlepszej cenie apteki online
4.87 / 141

Clomid w najlepszej cenie apteki online

4.87 / 141

Czy wiesz, że niepłodność spowodowana brakiem owulacji to częsty problem u kobiet?


Tak, jest to problem, który istnieje i z którym boryka się duża liczba kobiet pragnących mieć dzieci, ale istnieje lek, który może pomóc kobietom przywrócić owulację.

Przedstawiamy Clomid, doustny antyestrogen, który powoduje zwiększoną stymulację jajników i sprzyja owulacji.
182.82zł 191.96zł

Wysoce skuteczne leczenie niepłodności Clomid: masz szansę


Obudziłaś się pewnego dnia z silnym pragnieniem posiadania dzieci, a Twoje ciało nie zareagowało tak jak powinno i nadal nie jesteś w ciąży. Być może właśnie tak się stało i być może nadal nie wiesz, co uniemożliwia Ci zajście w ciążę. A co jeśli przyczyną jest brak płodności? Oczywiście każdy przypadek może zdiagnozować tylko specjalista, ale chcielibyśmy podzielić się z Państwem kilkoma ważnymi informacjami.

Czym jest Clomid w prostych słowach? Szansa na zajście w ciążę, przy odpowiednim leczeniu, jest duża.

Jeśli mieszkasz w Polsce i nie wiesz gdzie kupić tabletki Clomid, zapoznaj się z naszą ofertą. Tak, oferujemy Clomid 25 mg, Clomid 50 mg i Clomid 100 mg na sprzedaż w Polsce w umiarkowanej cenie, bez recepty, z wygodną dostawą pocztową.

Jeśli masz wszystkie niezbędne informacje o produkcie, znasz wymagane dawki i czas trwania kolejnej kuracji, wybierz opakowanie Clomidu z wymaganą liczbą tabletek, wypełnij formularz zamówienia i czekaj na dostawę.

Jeśli nadal nic nie wiesz o leku Clomid i masz szereg pytań dotyczących tabletek i kupowania Clomidu online - bądź na bieżąco z naszym materiałem poglądowym. Przy okazji dowiesz się, że ten lek może pomóc mężczyznom! Jak? Czytaj dalej poniżej!


Clomid cena w aptece


Jeśli jesteś z nami, teraz jest czas, aby porozmawiać o cenie Clomidu.

Nie możemy podać szczegółowych statystyk cen, ponieważ cena Clomidu różni się znacznie w zależności od apteki i nie jesteśmy w stanie poinformować Cię o wszystkich opcjach, jednak możemy powiedzieć o naszym systemie komunikacji z klientem.

Nasza apteka internetowa posiada elastyczny system rabatowy, który pozwala na zakup leku w obniżonej cenie. Dodatkowo oferujemy możliwość zakupu opakowania z większą ilością tabletek. Im więcej tabletek w opakowaniu, tym niższa cena. Atrakcyjne, prawda?

Jeśli zamówisz Clomid 100 mg w opakowaniu 10 tabletek, cena za tabletkę wynosi 4,82 EUR ze zniżką.

Jeśli zamówisz Clomid 100 mg w opakowaniu 30 tabletek, cena 1 tabletki wyniesie 1,97 EUR, a dodatkowo otrzymasz 2 tabletki w prezencie.

Jeśli zamówisz Clomid 50 mg w opakowaniu 10 tabletek, cena za 1 tabletkę wyniesie 3,94 EUR.

Jeśli zamówisz opakowanie Clomid 50 mg, 30 tabletek - cena za 1 tabletkę wyniesie 1,83 EUR, a dodatkowo otrzymasz 2 tabletki w prezencie.

Zamawiając Clomid 25mg/10 tabletek - cena za tabletkę wynosi 4,43 EUR.

Przy zamówieniu Clomid 25mg/30 tabletek: koszt 1 tabletki 2,40 € + 2 tabletki.

Wniosek: im większa liczba tabletek w opakowaniu, tym mniej zapłacisz zamawiając na naszej stronie. Cena w aptece jest jak najbardziej elastyczna, aby sprostać potrzebom klientów kupujących leki na długotrwałe leczenie.


Czy mogę kupić Clomid bez recepty


Oczywiście możesz kupić Clomid bez recepty w naszej aptece internetowej. Wystarczy, że wypełnisz formularz zamówienia i opłacisz swój zakup.

Czy potrzebuję recepty, aby kupić Clomid w normalnej aptece? Do zakupu leku w innych aptekach prawdopodobnie potrzebna będzie recepta.

Zalety zakupu Clomidu w aptece internetowej


Zdecydowałeś się więc na zakup leku w zwykłej aptece i możesz spotkać się z faktem, że lek nie jest dostępny we wszystkich punktach aptecznych, a cena w aptece za rogiem może być znacznie wyższa niż w aptece internetowej. Ponadto, powtarzamy, jest prawdopodobne, że będziesz potrzebował recepty, aby kupić Clomid.


Czego możesz się spodziewać, jeśli zdecydujesz się nie iść po lek do apteki, ale zamówić go przez internet?


Nie jest przesadą stwierdzenie, że otrzymasz najlepszą cenę, relaksujący proces zamawiania online, pomoc menedżera online w razie potrzeby i szybką dostawę produktu.

Po co iść po lekarstwa gdzieś indziej, skoro są już u nas? Twoja wygodna apteka internetowa jest tuż przed Tobą.

Co to jest Clomid


Tabletka Clomid zawiera aktywny składnik Clomiphene, który w znacznym stopniu stymuluje jajniki, przyczyniając się do wystąpienia owulacji.

Clomiphene jest stosowany jako część złożonej terapii w leczeniu niepłodności i wielu innych schorzeń.

Mechanizm działania Clomidu


Działanie leku Clomid (substancja czynna - klomifen) jest uwarunkowane specyficznym wiązaniem się z receptorami estrogenowymi podwzgórza i przysadki mózgowej, co zwiększa wydzielanie hormonów gonadotropowych z przysadki mózgowej. To z kolei stymuluje dojrzewanie pęcherzyków w jajniku, a następnie tworzenie ciałka żółtego.


Wskazania do stosowania leku Clomid


Zdolność Clomidu do działania na organizm przy jednoczesnej stymulacji jajników sprawia, że jego stosowanie jest możliwe w tych przypadkach:

 • W stymulacji owulacji (dla cykli anowulacyjnych)
 • Zaburzenia owulacji (zwłaszcza niewydolność podwzgórza).
 • W amenorrhoea wtórnym o różnej etiologii
 • Zaburzone krwawienie z macicy
 • W mlekotoku pochodzenia nieonkologicznego
 • Zdiagnozowany zespół Stein-Leventhala
 • oligospermia
 • Zespół Chiari-Frommel.


Przeciwwskazania do stosowania leku Clomid


Istnieje szereg przeciwwskazań do przyjmowania leku. Musisz zapewnić, że następujące warunki są nieobecne:

 • Nadwrażliwość na składniki leku
 • Różne stopnie dysfunkcji wątroby
 • torbiele jajników
 • złośliwe rozrosty narządów rozrodczych
 • pierwotna dysfunkcja przysadki
 • Krwotok maciczny o nieznanej etiologii.

Stosowanie leku Clomid w okresie ciąży i laktacji


Przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji.


Skutki uboczne stosowania Clomidu


Prawidłowe dawkowanie leku i przestrzeganie schematu przyjmowania maksymalnie zmniejszają ryzyko wystąpienia działań niepożądanych Clomidu.

Możliwe działania niepożądane leku są następujące :

 • zawroty głowy, ból głowy, senność, spowolnienie szybkości reakcji psychicznych i ruchowych, depresja, zwiększona pobudliwość, bezsenność;
 • nudności, wymioty, bóle brzucha, wzdęcia, biegunka;
 • wysypka skórna, alergiczne zapalenie skóry.
 • Inne działania niepożądane to rumieniec na twarzy, ból gruczołów sutkowych.


Specjalne instrukcje dotyczące przyjmowania leku Clomid


Zaleca się:

 • Przed rozpoczęciem stosowania klomifenu należy sprawdzić czynność wątroby.
 • Dokładne badanie ginekologiczne.

Pojawienie się objawów hiperstymulacji jajników i częstych działań niepożądanych wymaga zmniejszenia dawki lub odstawienia leku. Lek musi być przyjmowany pod nadzorem lekarza.


Dawkowanie i podawanie leku Clomid


Dawkowanie leku Clomid dla kobiet:

Aby pobudzić owulację, Clomid 50 mg jest zwykle przepisywany raz dziennie przed snem. Przyjmowanie tabletki rozpoczyna się od 5 dnia po rozpoczęciu cyklu miesiączkowego, przez 5 dni.

W przypadku braku cyklu miesiączkowego, Clomid przyjmuje się przez 5 kolejnych dni w dowolnym czasie.

Przy braku efektów, jeśli w ciągu 30 dni nie doszło do owulacji, dawkę Clomidu zwiększa się do 150 mg na dobę lub wydłuża się cykl do 10 dni.

W związku z tym, przy zalecanej dawce 150 mg na dobę, możliwe jest przyjęcie 1 tabletki 100 mg i 1 tabletki 50 mg w jednej sesji, przed pójściem spać, lub 3 tabletek 50 mg w jednej sesji, przed pójściem spać.

Dawka całego kursu nie może przekraczać 1 g leku Clomid. Składa się on z 10 tabletek po 100 mg lub 20 tabletek po 50 mg.

Alternatywnie można zastosować tabletki Clomid 25 mg. W tym przypadku dawka 50 mg będzie wynosić 2 tabletki, a dawka 150 mg 6 tabletek.

Jeśli zostanie wykryta owulacja, ale nie dojdzie do ciąży, należy powtórzyć tę samą dawkę w kolejnym cyklu leczenia.

Ostrzeżenie: jeśli wykryto owulację, ale nie wystąpiło krwawienie miesiączkowe, przed rozpoczęciem nowego cyklu leczenia należy rozważyć możliwość zajścia w ciążę.


Jak przyjmować Clomid


Tabletki można przyjmować bezpośrednio po posiłkach, gdyż pokarm nie zaburza wchłaniania leku.

Czas trwania leczenia określa lekarz.

Clomid dla mężczyzn


Niewiarygodnie, Clomid, który jest używany do produkcji komórek jajowych u kobiet, jest również w stanie pomóc mężczyznom! Substancja czynna Clomiphene zawarta w tabletkach Clomid może przyspieszyć gojenie się stawów.

Jak to się dzieje?


Naukowcy spekulują, że lek przywraca stawy poprzez skłonienie męskiego organizmu do produkcji większej ilości testosteronu.

Clomid w sporcie


Po przeprowadzeniu serii badań stwierdzono, że lek może być stosowany do leczenia i naprawy stawów u aktywnych mężczyzn, którzy regularnie ćwiczą w wieku od 18 do 40 lat.

Lek sprzyja również zwiększeniu masy mięśniowej.

Grupa wiekowa powyżej 40 lat jest zagrożona, ponieważ istnieje obawa, że stosowanie Clomidu może przyczynić się do rozwoju raka prostaty, ale jest to wciąż badane.


Clomid w kulturystyce


Należy zaznaczyć, że lek może być bardzo pomocny dla kulturystów płci męskiej, ponieważ po zażyciu sterydów, które sprzyjają wzrostowi mięśni, pojawia się ostry problem zmniejszonego wydzielania testosteronu, wtedy na ratunek przychodzą tzw. antyestrogeny, z których najskuteczniejszy jest Clomid.

Dawkowanie Clomidu dla mężczyzn


Mężczyznom podaje się 50 mg 1-2 razy dziennie przez 3-4 miesiące (podczas leczenia konieczne jest systematyczne monitorowanie spermogramu).

Tabletki należy przyjmować rano lub wieczorem, popijając niewielką ilością wody.

Jeśli zalecana dawka wynosi 100 mg na dobę, można przyjąć 1 tabletkę 100 mg raz na dobę rano lub wieczorem (o tej samej porze każdego dnia) lub 2 tabletki 50 mg rano i wieczorem. Czas trwania leczenia ustalany jest ściśle indywidualnie.

Cóż, mieliśmy przyjemność poinformować Cię o środku Clomid, który pojawił się dzięki cudom współczesnej nauki. Mamy nadzieję, że po otrzymaniu zamówienia uzyskasz oczekiwany efekt działania leku, bo po to właśnie jest nasza apteka internetowa!

 • Marta

  To niesamowite! Pomimo mojego Zespołu policystycznych jajników, Clomid pomógł mi zajść w ciążę w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Polecam go każdemu, kto stara się o dziecko.

 • Lucyna

  Byłam bardzo zmartwiona, gdy lekarz zalecił mi rozpoczęcie stosowania Clomidu. Potem przeczytałam, że Clomid przywrócił owulację u 75% kobiet z zaburzeniami owulacji, i to dało mi nadzieję. Przyjmowałam lek ściśle według instrukcji przez 6 miesięcy, tak jak zalecił lekarz. Dziś jestem taka szczęśliwa, zaszłam w ciążę!!! Mam nadzieję, że Clomid zadziała również w Twoim przypadku

Stwórz własną recenzję
Ocena strony:
Strona internetowa
Cena / Wykonanie
Wysyłka
Rekomendacje
Recenzja klienta:

Używając strony tabletkibezrecepty.com wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.